Norvégia: újra a tabella élére ugrott Kovács Péter csapata

2012.10.05. 21:09
Döntetlent (1–1) ért el Kovács Péter csapata, a Strömsgodset a Valerenga vendégeként a norvég labdarúgó-bajnokság 25. fordulójának péntek esti mérkőzésén, és átvette a vezetést a tabellán.

A drammeniek a 14. percben Abdisalam Ibrahim révén megszerezték a vezetést, de nem sikerült hazavinniük a három pontot, Chuma Anene a 75. percben egyenlített.

A mérkőzést végigjátszó Kovács előtt óriási gólszerzési lehetőség adódott csapata 1–0-s vezetésénél a 36. percben, de rosszul találta el a labdát, az messze elkerülte a kaput.

A Strömsgodset az egy ponttal is – jobb gólkülönbségének köszönhetően – átvette a vezetést a bajnokságban, de vetélytársai (Molde, Rosenborg) eggyel kevesebb mérkőzést játszottak, azaz vasárnap előzhetnek. TABELLA, EREDMÉNYEK ITT!