Hollandia: Babos nagyon dühös az NEC szombati veresége miatt

2012.02.13. 10:29
Címkék
Babos Gábor nagyon dühös volt az NEC Rodától 1–0-ra elszenvedett szombati veresége után, mivel úgy véli, csapata nem szolgált rá, hogy kikapjon a bajnokin.

„Hihetetlen, ahogy vereséget szenvedtünk. Egyetlen helyzetük volt, azzal megnyerték a meccset. Pedig mi sokkal közelebb álltunk a gólszerzéshez. Nagyon fájó a vereség. Uraltuk a találkozót, de mégsem sikerült pontot szereznünk. Talán a jövő héten az Ajax ellen” – nyilatkozta dühösen Babos Gábor a meccs után.

A magyar kapussal a nijmegeniek vezetőedzője, Alex Pastoor is egyetértett, aki szerint jobb eredményt érdemeltek volna a Roda ellen.

Legfrissebb hírek

Marozsán nyolcaddöntős Medvegyevvel párosban a montreali tenisztornán

Tenisz
2 perce

Pénteki sportműsor: MTK–Puskás Akadémia az NB I-ben

Minden más foci
7 órája

Vitális Milán gyerekként érkezett, bajnokként távozik; Corbu Máriusz: Élmény lenne Mohamed Szalah ellen játszani

E-újság
7 órája

Bolla gólt lőtt, majd gólpasszt adott: Észtországban nyert a Rapid Wien – videó

Európa-konferencialiga
8 órája

El-selejtező: nagy előnyt szerzett a Benfica a rájátszás előtt; Redzicék is nyertek

Európa-liga
8 órája

Raúl Asencio a Liverpool célkeresztjében; 45 millió fontért vált meg kapusától a Man. City – ez történt csütörtökön a transzferpiacon

Minden más foci
8 órája

Te csak játssz, Vini! – Farkas Norbert publicisztikája

Spanyol labdarúgás
8 órája

Immár athéni vagány – Bobory Balázs jegyzete

Légiósok
8 órája