Paks: A Videoton érdeklődött, mégis maradtam - Szabó János

Vágólapra másolva!
2011.02.21. 15:25
Címkék
A labdarúgó NB I-ben szereplő Paks játékosa, Szabó János a klub hivatalos honlapjának adott interjújában elmondta, hogy decemberben a Videoton megpróbálta szerződtetni, ő azonban maradt csapatánál, amelynél nemrég négy évvel meghosszabbította szerződését.

„Még karácsony előtt kerestek meg Fehérvárról, kérdezték, hogy milyen feltételekkel igazolnék hozzájuk. Elmondtam, majd néhány nappal később felhívtak, és mondták, hogy ők ezeket vállalni tudják. Végül azonban nem lett belőle semmi, és közben itt Pakson is olyan szerződést tettek elém, amely megfelelt a számomra, és így négy évre hosszabbítottam, aminek nagyon örülök” – fogalmazott Szabó János.

A Paks szerdán fogadja a Videotont a Ligakupa negyeddöntőjének visszavágóján, a mérkőzéshez kapcsolódó hír, hogy a Sport Tv kérésére a mérkőzést az eredeti 13 óra helyett 18 órakor rendezik. Az első találkozón Székesfehérváron 1–1-es döntetlen született.

Legfrissebb hírek

Csoportrangadót nyert a Packers; az AFC élére állt a Denver – videók

Amerikai sportok
3 órája

Selby nyerte meg a világbajnokok csatáját és az Egyesült Királyság sznúkerbajnokságát

Egyéb egyéni
4 órája

Hétfői sportműsor: Franciaország–Hollandia rangadó a női kézilabda-vb-n

Minden más foci
5 órája

Kéziparádé után egygólos vereség; Szalah az Afrika-kupa után már nem tér vissza?

E-újság
6 órája

Egyiptom hangjai – Csillag Péter publicisztikája

Minden más foci
6 órája

A busz alatt – Deák Zsigmond jegyzete

Angol labdarúgás
6 órája

Pontgazdag, havas meccsen foszlottak porrá a Bengals rájátszásreményei Buffalóban – videó

Amerikai sportok
6 órája

Klujber Katrin: Ha így játszunk a negyedöntőben, nehéz lesz az ellenfélnek

Kézilabda
6 órája
Ezek is érdekelhetik