MTK: Pátkai a második csapattal készül, amíg nem hosszabbít

2011.08.31. 15:36
Címkék
A Nemzeti Sport információi szerint az NB II-es MTK-nál a második csapathoz száműzték Pátkai Mátét, aki nem kívánja meghosszabbítani jövő nyáron lejáró szerződését.

Mint ismeretes, a Győr kétszer is ajánlatot tett az MTK középpályásáért, Pátkai Mátéért, ám a kék-fehérek az ETO második ajánlatát is visszautasították – erről Klement Tibor, a kisalföldi klub ügyvezetője nyilatkozott ma délután a Nemzeti Sport Online-nak.Klement Tibor, a kisalföldi klub ügyvezetője nyilatkozott ma délután a Nemzeti Sport Online-nak.

Úgy tudjuk, a 23 éves középpályás az üzlet meghiúsulása ellenére nem kívánja meghosszabbítani jövő nyáron lejáró szerződését az MTK-nál, a klub vezetői viszont száműzték őt az első kerettől, amíg nem írja alá az új szerződését.

Legfrissebb hírek

Szerdai sportműsor: Kl-döntő Lipcsében; mindent eldöntő Olaj–Falco meccs a kosárfináléban

Minden más foci
3 órája

Dudek: A PSG esélyesebb, mert tapasztaltabb; Érdi Mária élete gödréből mászott ki

E-újság
3 órája

A cél ismét teljesítve – Beke Zsombor jegyzete

Jégkorong
3 órája

Milyen a sport? – Malonyai Péter publicisztikája

Kézilabda
3 órája

A hibátlan Svájc és Kanada nyerte meg a két csoportot a hoki-vb-n

Jégkorong
4 órája

Hat játékosától is elköszönt az Alba Fehérvár kosárcsapata

Kosárlabda
4 órája

Kevés helyzet után gól nélküli döntetlen a francia osztályozó odavágóján

Francia labdarúgás
4 órája

Több tízezer jegy nélküli szurkoló érkezik a budapesti BL-döntőre

Bajnokok Ligája
4 órája
Ezek is érdekelhetik