NB II: Eyenga nem kell a DVTK-nak, két játékossal szerződést bontottak

Vágólapra másolva!
2011.02.09. 23:28
Címkék
Alakul az NB II-ben szereplő DVTK labdarúgócsapatának kerete a tavaszi szezonra. A klub hivatalos honlapján, a dvtk.eu-n megjelentek szerint a tesztelés során újabb próbajátékostól köszönt el a klub.

Nem lesz a diósgyőriek játékosa a kameruni Anicet Eyenga, a támadótól elbúcsúzott a szakmai stáb.

A bolíviai Vicente Arze szombaton hazatért Bolíviába, hogy az esetleges szerződtetéséhez szükséges papírokat intézze, ezért nem léphetett pályára a Szolnok elleni keddi felkészülési mérkőzésen (1–1).

A középpályás szerdán visszaérkezett Diósgyőrbe, ahol tovább tesztelik, de valószínűleg hároméves szerződést fog kapni.

A Kazincbarcikáról érkező védő, Nagy Tamás helyzete más, mindkét fél rövid gondolkodási időt kért a folytatást illetően.

Közben a klub közös megegyezéssel szerződést bontott Horváth Gáborral és Bogyó Károllyal, ők már nem is készülnek a DVTK-val.

Horváth a finn Tampere Unitednél van próbajátékon, a saját nevelésű Bogyó pedig inkább a futsalt választotta, a szakágban NB I-es Borsod Volánt erősíti a jövőben.

Legfrissebb hírek

Serie A: gyors gólokkal kezdett a Sassuolo, győzött is

Olasz labdarúgás
20 perce

Már nem Laurent Blanc a szaúdi futballbajnok vezetőedzője

Minden más foci
31 perce

NB I: MTK–Kisvárda

Labdarúgó NB I
59 perce

Női kézi BL: Borussia Dortmund–DVSC-Schaeffler

Kézilabda
1 órája

András Mira nyerte a sprint távú duatlon ob Balatonszemesen pótolt női futamát

Egyéb egyéni
1 órája

Szoboszlai Dominik hősies tettéről beszél a brit sajtó

Angol labdarúgás
1 órája

Székelyföld két keréken: együtt tekertünk a Gurul a rádió csapatával

Képes Sport
2 órája

„Ha nem játszom, nem vagyok boldog” – interjú az ETO középpályásával, Vitális Milánnal

Képes Sport
3 órája
Ezek is érdekelhetik