Futsal NB I: az Újpest és a Kecskemét hét, a Veszprém nyolc gólt szerezve nyert

Az Újpest fölényes sikert aratott a második félidőben (Fotó: Újpest FC/Réti Zsolt)
A futsal NB I pénteki játéknapján az Újpest 7–1-re legyőzte a Nyírbátort, a Veszprém 8–1-re a Rubeolát, míg a Kecskemét 7–3-ra a Nyíregyházát.
A legutóbbi ezüst- és bronzérmes csatáját négy góllal a kecskemétiek nyerték (7–3), a Veszprém egy nyolcast gurított a Rubeolának (8–1), míg az Újpest a szünetig csak eggyel vezetett a Nyírbátor ellen, de a fordulás után Lucas és Thiago dupláival megnőtt a lila-fehérek előnye, már 7–0-ra is vezettek, a vége pedig 7–1 lett, noha ki-ki meccsnek indult.
FUTSAL NB I
Kecskemét–Nyíregyháza 7–3
Veszprém–Rubeola FC 8–1
Újpest–Nyírbátor 7–1
Legfrissebb hírek

Bejelentette Markgráf Ákos érkezését az Újpest
Labdarúgó NB I
2026.06.23. 20:59

Az Újpest bejelentette Szappanos Péter szerződtetését
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 16:34

Magabiztos újpesti siker az első felkészülési meccsen
Labdarúgó NB I
2026.06.20. 20:40
Ezek is érdekelhetik





