Női NB I: otthon kapott ki a Haladás

Fotó: Facebook/Haladás-Viktória
Szerdán került sor a női labdarúgó NB I 15. fordulójából elhalasztott Haladás–Szent Mihály összecsapásra Szombathelyen.
A szegediek végig vezetve nyertek a Vas vármegyeiek otthonában, a Haladás képes volt kétszer is szépíteni, de egyenlíteni már nem tudott.
NŐI NB I
15. FORDULÓ
Haladás–Szent Mihály 2–3
Legfrissebb hírek

Női NB I: bronzérmes lett az ETO
Labdarúgó NB I
2026.05.27. 20:21

Az ETO kiütötte a PMFC-t a női NB I-ben
Labdarúgó NB I
2026.05.15. 18:54

Hét gólt vágott az éllovas Ferencváros a női NB I-ben
Labdarúgó NB I
2026.04.04. 19:14
Ezek is érdekelhetik





