MK: harmadosztályú csapat ejtette ki a Pápát a kupából

Vágólapra másolva!
2012.10.28. 15:15
Címkék
A labdarúgó Magyar Kupa 3. fordulójában a Lombard FC az NB III Tisza-csoportjában szereplő Létavérteshez látogatott, ahol hatalmas meglepetésre 1–0-s vereséget szenvedett.

A mérkőzésen egészen a 92. percig 0–0 állt az eredményjelzőn, majd hatalmas meglepetésre Hajdu István góljával a hazai együttes szerezte meg a vezetést, és ezzel a győzelmet is.

A Létavértes így a Mezőkövesd kiejtése után újabb bravúrt mutatott be, és várja a sorsolást a Magyar Kupa legjobb 16 csapata között.

MAGYAR KUPA, 3. FORDULÓ
LÉTAVÉRTES SC ’97–LOMBARD PÁPA 1–0 (0–0)
Létavértes, 600 néző. V: Karakó (Demeter, Varga II G.)
LÉTAVÉRTES: Póser – Kinyik, Hajdu I., Holecz, Kovács G. – Burics, Barzsó, Mokánszki (Kertész T., 80), Király V. (Boros J., 71.) – Suskó, Nagy T. Edző: Gyarmati András
PÁPA: Szűcs L. – Németh M. (Quintero, 72.), Tóth G., Dlusztus, Présinger – Arszics, Tóth B., Grőber, Rodenbücher – Benko (Seye, 57.), Cekulajevs (Marics, 57.). Vezetőedző: Zsivóczky Gyula
Gólszerző: Hajdu I. (1–0) a 92. percben
MESTERMÉRLEG
Gyarmati András: – Megilletődötten kezdtünk, ám amikor rendezni tudtuk a sorokat, magabiztossá váltunk. Szünet után már helyzeteink is voltak, és ha ezeket belőjük, akár hamarabb is előnybe kerülhettünk volna, de végül a legjobbkor szereztünk gólt.
Zsivóczky Gyula: – Az elején kihagytuk a helyzeteinket, ekkor eldönthettük volna a mérkőzést. Nem így történt, s az utolsó utáni pillanatban egy rögzített játékhelyzet után gólt szereztek a hazaiak. Gratulálok a Létavértes továbbjutásához.
Legfrissebb hírek

Súlyos pénzbírság az Eb-n a stadion tetejére mászó szurkolónak

Minden más foci
29 perce

Vettel: A gyermekeim azt mondták, hogy már nem versenyezhetek

F1
52 perce

Tudta, mi az élet sója: 125 éve született Keresztes Lajos

Népsport
1 órája

Futball a történelem árnyékában – olaszországi utazás, 5. rész

Képes Sport
1 órája

Visszavonult a Tripla Arany Klub egyetlen finn hokisa

Jégkorong
1 órája

Nedim Remili: Hatalmas az IQ a csapatban, így könnyű együtt játszani

Kézilabda
1 órája

Hadvina Gergely: Ötszázon mindenkinek rajthoz kell állnia

Kajak-kenu
2 órája

Elhunyt Mohácsi Ferenc olimpiai bronzérmes kenus

Kajak-kenu
2 órája
Ezek is érdekelhetik