Felkészülés: a Lombard is kikapott horvát ellenfelétől

Vágólapra másolva!
2012.07.14. 22:36
Címkék
A Kaposvár után a Lombard FC is kikapott horvát ellenfelétől. A pápaiak a Cibalia Vinkovci otthonában 3–1-es vereséget szenvedtek szombati felkészülési mérkőzésükön.

A horvát élvonalbeli bajnokságban legutóbb ötödik helyen végző HNK Cibalia Vinkovcihoz látogatott a Lombard Pápa. A hazaiak a hamarosan rajtoló bajnoki főpróbájukat tartották a Lombard ellen. A horvátok hamar kétgólos előnyt szereztek, a félidő végén azonban Mouhamadou Seye fejes gólja újra minimálisra csökkentette a különbséget.

A második játékrészben több cserét is végrehajtott Bene Ferenc, a pápaiak trénere, ám a hátrányt nem sikerült ledolgozni, ellenben vendéglátóik még egy góllal szomorították a Pápát, kialakítva a 3–1-es végeredményt.

FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
HNK CIBALIA VINKOVCI–LOMBARD PÁPA 3–1 (2–1)
Vinkovci-stadion, 500 néző.
LOMBARD PÁPA: Nacsa – Nagy S., Balogh B., Dlusztus, Németh M. - Horváth L., Maróti, Fellai – Arszics – Seye, Andrew. Cserék: Seye helyett Simon A., Andrew helyett Cekulajevs, Horváth L. helyett Mauro, Fellai helyett Rodenbücher, Maróti helyett Quintero, Arszics helyett Tóth G.
Legfrissebb hírek

Sportembergyár – Ballai Attila publicisztikája

Vizes vb 2025
3 órája

Jöjjön a negyvenedik! – Zsoldos Barna jegyzete

F1
3 órája

Gruber-parádé a Kazincbarcika ellen; Nagy László: Két-három lépéssel a Szeged előtt…

E-újság
3 órája

Vasárnapi sportműsor: Magyar Nagydíj; záró nap a vizes vb-n

Minden más foci
3 órája

Spában már a Q1-ben kiesett mindkét Aston Martin, a Hungaroringen kibérelték a harmadik sort

F1
4 órája

Valter Attila 57. lett a San Sebastián-i egynapos versenyen

Kerékpár
4 órája

Nyerő mesterhármas a ráadásban, emberhátrányban – ilyen is történt a Magyar Kupa szombati nyitányán

Labdarúgó NB I
5 órája

„Bernie kinézett az ablakon a Halászbástyára és közölte, hogy ide kell hozni a versenyt” – Dávid Sándor-interjú

F1
5 órája
Ezek is érdekelhetik