Felkészülés: a ZTE 3-0-s vereséggel nyitotta az évet

2012.02.01. 16:49
Címkék
Horvátországban játszotta le idei első felkészülési mérkőzését az anyagi gondokkal küzdő ZTE FC NB I-es labdarúgócsapata.

Az NB I sereghajtója 3–0-s vereséget szenvedett a kaproncai Slaven Belupo vendégeként.

A találkozón lehetőséget kapott az NB III-as keret két védője is, Mavolo Paolo és Pál Dávid is.

NEMZETKÖZI FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
SLAVEN BELUPO (horvát)–ZTE 3–0 (2–0)
Kapronca
ZTE: Jahic (Vlaszák) – Kocsárdi, Bogunovics (Mavolo), Varga R. (Pál D.), Hidvégi – Kovács Gergő, Máté P. (Hervás) – Szakály D. (Csordás Sz.), Kamber (Szalai T.), Balázs Zs. (Turkovs) – Kovács Gábor (Vittman)

 

Legfrissebb hírek

Elkezdődött a Franciaország–Irak mérkőzés

Foci vb 2026
2 perce

Vb 2026: Franciaország–Irak

Foci vb 2026
19 perce

„Egyáltalán nem rossz” – Miroslav Klose, miután Messi megdöntötte a rekordját

Foci vb 2026
23 perce

Statisztikák: Messi vb-gólrekord lett – és ez csak az egyik csúcsdöntése a sok közül

Foci vb 2026
23 perce

Újabb légiós távozott az NB II-es Diósgyőrtől

Labdarúgó NB II
51 perce

Lionel Messi nem igazán gondolt a vb-rekordra a meccs előtt

Foci vb 2026
54 perce

Így néz ki a francia és az iraki öltöző, bő egy órával a meccs előtt

Foci vb 2026
1 órája

Douét, Théo Hernandezt és Tchouaménit is a kispadra ültette Didier Deschamps – kezdőcsapatok

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik