FTC: Somália már a zöld-fehéreké, nyárig kell fizetni érte

2012.01.31. 10:14
Címkék
A Nemzeti Sport Online Brazíliából származó információi szerint a brazil csatár, Somália már a Ferencváros labdarúgójának tekinthető, igaz, a magyar klubnak még ki kell fizetnie a labdarúgó vételárát a Bangunak, de erre nyárig van lehetősége.

Somália klubjától, a Bangutól származó hírek szerint a brazil támadó már a Ferencváros játékosának tekinthető, miután a magyar klub a játékos kölcsönszerződésének lejártával jelezte vételi szándékát – tudta meg a Nemzeti Sport Online.

A zöld-fehéreknek azonban csak nyárig kell kifizetnie a játékos vételárát (amit már a nyáron rögzítettek a felek), ugyanis a kölcsönszerződés megkötésekor nyári fizetési határidőben állapodott meg a Bangu és a Ferencváros. Arról nincs hír, hogy a 23 éves csatárért mekkora összeget kell fizetnie a Fradinak, a transfermarkt.de kétszázezer euróra teszi a játékos értékét.

Legfrissebb hírek

Willi Orbán kapta a legtöbb voksot – íme, olvasóink kezdőcsapata Kazahsztán ellen

Magyar válogatott
10 perce

Egykoron spanyolellenesnek írt himnusz is megszólal a spanyolok ellen – H-csoport

Foci vb 2026
11 perce

Két félidő Szoboszlai Dominikról és más futballügyekről a Békés Megyei Könyvtárban

Magyar válogatott
14 perce

Az ETO ügyvezetője: Legközelebb még eredményesebbek leszünk

Kézilabda
16 perce

Stollárék búcsúztak párosban a londoni tenisztornán

Tenisz
21 perce

Brazil játékvezető a vb nyitó mérkőzésén

Foci vb 2026
30 perce

NB I: több játékost is igazolt az MTK, a Fraditól ketten távoztak– körkép

Labdarúgó NB I
42 perce

Pénteken rendezik a Mozgás Éjszakáját

Csupasport
47 perce
Ezek is érdekelhetik