NB I: Debrecen-KTE helyett ZTE-Pápa lesz a pénteki tévés meccs

2010.08.09. 15:37
Címkék
Az MLSZ versenybizottsága hétfőn közzétette a labdarúgó NB I módosított hétvégi programját: a péntekről szombatra áthelyezett Debrecen–Kecskemét mérkőzés helyett a Zalaegerszeg–Pápa találkozó nyitja pénteken a 3. fordulót.

Az MLSZ versenybizottsága módosította az NB II 1. fordulójában a Nyugati csoport két mérkőzésének időpontját is. Az augusztus 15-én (vasárnap) 17.30 órára kisorsolt Győri ETO II–Budaörs és Bp. Honvéd II–Veszprém bajnoki mérkőzéseket augusztus 14. (szombat) 17.30 órakor rendezik meg.

AZ NB I 3. FORDULÓJÁNAK MÓDOSÍTOTT PROGRAMJA 
Augusztus 13., péntek
ZTE–Lombard Pápa 19, Duna Tv
Vasas–Győri ETO 20.45, SportM
Augusztus 14., szombat
Szolnoki MÁV–Paks 17
MTK–Videoton 17.30, Sport1
Debrecen–Kecskemét 19
Kaposvár–Haladás 19
Siófok–Újpest 20, Sport1
Augusztus 15., vasárnap
Ferencváros–Bp. Honvéd 17.30, Sport2

 

Legfrissebb hírek

Itt tekinthető meg Cristiano Ronaldo két gólja!

Foci vb 2026
5 perce

Kalidou Koulibaly a norvégok elleni teljesítményéről: Sokat hibáztam

Foci vb 2026
12 perce

Strandkézi-vb: Dániát is legyőzte, továbbjutott a magyar válogatott

Kézilabda
12 perce

Kiderült, pontosan mikor lépnek pályára a magyar kupacsapatok

Bajnokok Ligája
18 perce

Portugália magabiztosan vezet Üzbegisztán ellen egy félidő után

Foci vb 2026
41 perce

Változás jön a tizenegyesrúgásoknál?

Foci vb 2026
45 perce

Atlétika: Klekner Hanga második lett Aachenben

Atlétika
54 perce

Cristiano Ronaldo megszerezte az első és a második gólját is a vb-n – videók

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik