Kecskemét: Vörös Péter a Haladáshoz vagy Szolnokra szerződhet

Vágólapra másolva!
2010.07.27. 09:35
Címkék
Korábban már beszámoltunk róla, hogy a Kecskemét labdarúgócsapatának vezetői megfelelő ajánlat esetén elengedik az együttes középpályását, Vörös Pétert. A 32 esztendős futballista Szolnokon vagy Szombathelyen folytathatja pályafutását.

„Őszintén szólva nem tudom, hogy miért nem számítottak rám Kecskeméten, állítólag öregnek tartottak, legalábbis ez volt az indok – nyilatkozta Vörös Péter a vasnepe.hu internetes oldalnak. – Először a Szolnok keresett meg, majd miután kiderült, hogy Csertői Aurél átveszi a Hali irányítását, ő is jelezte, hogy ismét számítana rám Szombathelyen. A Halinál kedden lesz tulajdonosi taggyűlés, akkor dől el, hogy egyáltalán van-e még pénzügyi keret játékosigazolásra. Ezért Csertői mondta is: nem szeretné, ha két szék között a pad alá esnék, így ha nem akarok várni a Haladás ajánlatára, nyugodtan szerződjek Szolnokra. Bevallom, egyelőre nem tudom, mitévő legyek. Az biztos, hogy ha úgy alakulna, szívesen játszanék a Haladásban, hiszen két szép évet töltöttem el zöld-fehérben."vasnepe.hu internetes oldalnak. – Először a Szolnok keresett meg, majd miután kiderült, hogy Csertői Aurél átveszi a Hali irányítását, ő is jelezte, hogy ismét számítana rám Szombathelyen. A Halinál kedden lesz tulajdonosi taggyűlés, akkor dől el, hogy egyáltalán van-e még pénzügyi keret játékosigazolásra. Ezért Csertői mondta is: nem szeretné, ha két szék között a pad alá esnék, így ha nem akarok várni a Haladás ajánlatára, nyugodtan szerződjek Szolnokra. Bevallom, egyelőre nem tudom, mitévő legyek. Az biztos, hogy ha úgy alakulna, szívesen játszanék a Haladásban, hiszen két szép évet töltöttem el zöld-fehérben."

Vörös 2007-től futballozott a Haladásban, és tagja volt a 2009-ben bronzérmet szerző csapatnak, majd Üzbegisztánba szerződött, ahonnét a télen tért haza – Csertői Aurél hívására került Kecskemétre.

Legfrissebb hírek

Hétfői sportműsor: Kecskemét–Vasas és dupla Liverpool–Bilbao

Minden más foci
2 órája

Rétestészta – Patai Gergely jegyzete

Vizes vb 2025
2 órája

Los Angeles-i álmok – Kovács Erika publicisztikája

Egyéb egyéni
2 órája

Már csak a Puskás hibátlan; Madaras Norbert: Csapataink kihozták magukból a maximumot

E-újság
2 órája

Oszaka elsöpörte Sevastovát Montrealban

Tenisz
2 órája

Russell szerint a Ferrari a szabályosság határát súrolta a hungaroringi versenyen

F1
3 órája

„Ilyet még apu sem rúgott” – ifj. Dárdai Pál a Nyíregyháza elleni csodagólról

Labdarúgó NB I
3 órája

Micsoda meccs volt! A győri csodacsere a 95. percben egyenlített az Újpest ellen

Labdarúgó NB I
4 órája
Ezek is érdekelhetik