Újpest: Mladen Lambulics többet akar játszani, Kecskemétre igazolt

2010.02.01. 15:47
Címkék
Az Újpest FC hétfőn megállapodott a Kecskeméti TE-vel arról, hogy a montenegrói védő, Mladen Lambulics a kecskeméti klubban folytatja pályafutását – adta hírül a lila-fehér klub hivatalos honlapja, az ujpestfc.hu.
A játékos 2009 nyarán szerződött az Újpest FC-hez, és az őszi szezonban 10 mérkőzésen szerepelt: a Soproni Ligában hat, a Magyar Kupában és az Európa-ligában két-két találkozón lépett pályára. Összesen 833 percet töltött a pályán: a bajnokságban 523, az MK-ban és az El-ben is végigjátszotta mindkét mérkőzését. Mladen Lambulics egy gólt szerzett, mégpedig a Magyar Kupában – éppen a Kecskemét elleni 6–2-es hazai győzelem alkalmával. „A futballista azzal fordult hozzám, hogy pályafutása utolsó szakaszában szeretne minél több játéklehetőséghez jutni. Miután mi ezt nem garantáltuk, nem is garantálhattuk neki – elfogadva Mladen céljait, és elismerve sportemberi hozzáállását – hozzájárultunk ahhoz, hogy tárgyaljon a Kecskeméttel. Miután mi is és a játékos is megállapodott a kecskeméti vezetőkkel, Mladen Lambulics ma a KTE labdarúgója lett. További sok sikert kívánunk neki új klubjában!” – nyilatkozta a honlapnak Kovács Zoltán sportigazgató.„Nagyon jól éreztem magam az Újpest FC játékosaként. Megtiszteltetés volt a klub labdarúgójának lenni. Sajnos nem úgy alakult az elmúlt fél évem, ahogyan szerettem volna, kevesebb szóhoz jutottam, de bízom benne, hogy Kecskeméten több lehetőséget kapok. Ezúton szeretnék további sok sikert kívánni az Újpestnek!” – mondta a védő.
Legfrissebb hírek

Szép támadás után szerzett vezetést Japán, hatalmas Elanga-bombával egyenlítettek a svédek – videó

Foci vb 2026
13 perce

Nem lehet nem szeretni a holland szurkolókat – videó

Foci vb 2026
36 perce

Hollandia gyorsan eldöntötte, a japán–svéden még nincs gól – félidők

Foci vb 2026
54 perce

Mutatjuk a holland gólokat

Foci vb 2026
55 perce

Videó: hét perc után dupláztak a hollandok, gólváltás a szünet után

Foci vb 2026
1 órája

„Kérlek, hagyd már abba ezt az ostobaságot, de komolyan...” – Nagelsmann kiakadt a németek veresége után

Foci vb 2026
1 órája

Elkezdődtek az F-csoport küzdelmei

Foci vb 2026
1 órája

Statisztikák: Ecuador a negyedik amerikai csapat, amelyik vb-n legyőzte Németországot

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik