Debrecen: fiatal szerb védőt tesztel a Loki második csapata

2010.02.02. 14:35
Címkék
Hétfő reggel érkezett meg Debrecenbe a szerb Predrag Kascselan, aki – mivel a nagycsapat Törökországban edzőtáborozik – a DVSC-DEAC együttesével készül az elkövetkezendő néhány napban, és pályára lép a „kis Loki” mai felkészülési mérkőzésén is – adta hírül a klub hivatalos honlapja.

A szerb futballistát az NB II-es együttes vezetőedzője, Kondás Elemér és a klubvezetők figyelik. A román Gego Alexandru és az olasz Andrea Ferrato szintén a DVSC-DEAC tréningjeit fogja látogatni.

Kascelan egyébként mindössze 19 éves, és a védelem közepén, illetve a jobb oldalán is bevethető. A Crvena zvezda csapatában nevelkedett és többszörös utánpótlás-válogatott.

Legfrissebb hírek

Koeman bízott a jó kezdésben, de talált hibákat is a holland játékban

Foci vb 2026
24 perce

Már a csoportkörben megdőlt a nézőcsúcs: több, mint 3.5 millió szurkoló a világbajnokságon

Foci vb 2026
26 perce

Már most vb-rekord az öngólok száma

Foci vb 2026
31 perce

Gyorsan vezetést szerzett USA, de az eddig gól nélküli törökök fél óra alatt fordítottak – videó

Foci vb 2026
33 perce

Statisztikák: a hollandok csatára Kiss Lászlóhoz csatlakozott; már most öngólrekordnál járunk

Foci vb 2026
39 perce

Indul a Törökország–Egyesült Államok és a Paraguay–Ausztrália mérkőzés

Foci vb 2026
49 perce

Vb 2026: Törökország–Egyesült Államok 2–1

Foci vb 2026
1 órája

Vb 2026: Paraguay–Ausztrália 0–0

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik