Ferencváros: komoly pénzbüntetés a Kecskemét elleni balhé után

2008.05.13. 20:08
Címkék
A Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ) fegyelmi bizottsága a Ferencváros következő hazai bajnoki mérkőzésén több szektor bezárását rendelte el és 500 ezer forint befizetésére kötelezte az NB II Keleti csoportjában szereplő fővárosi klubot – adta hírül a szövetség honlapja.
Az MLSZ honlapja szerint a zöld-fehérek a Kecskeméttől az Üllői úton elszenvedett 2-1-es bajnoki vereség utáni rendbontások miatt kapták a büntetést. A lefújást követően több hazai drukker megdobálta a vendégeket, majd beszaladt a pályára, így a játéktéren ünneplő kecskeméti futballistáknak az öltözőbe kellett menekülniük.A testület ezenkívül vizsgálatot indított a hétfői Paks-Újpest Soproni Liga-meccsen történtekkel kapcsolatban. A hazaiak 2-0-ás győzelmével végződött találkozót a 82. percben pár percre félbe kellett szakítani, mert az újpesti rajongók megpróbáltak bejutni a pályára, és görögtűzzel dobálták a biztonságiakat valamint a rohamrendőröket. A két klub képviselőinek jövő hét kedden kell megjelenniük a testület előtt.A Budapest Honvéd elleni meccsen kiállított győri Völgyi Dániel egy bajnokin nem léphet pályára.
Legfrissebb hírek

Videó: Messi, Kane, algériai–osztrák dráma – a csoportkör utolsó napjának 19 gólja egy helyen

Foci vb 2026
2 perce

Arnautovic és Kalajdzic is bekerült a rekordok könyvébe

Foci vb 2026
16 perce

Lionel Scaloni: Mindenkire szükségünk lehet

Foci vb 2026
23 perce

Kalajdzic a gólörömről: Lehet, hogy orvoshoz kell fordulnom agyrázkódás gyanújával

Foci vb 2026
29 perce

Amerikai pite: Portugália csak magának köszönheti a nehezebb ágat – vb-kibeszélő, 17. nap

Foci vb 2026
46 perce

„Messi, mindig Messi” – az Olé főcíme

Foci vb 2026
53 perce

Rangnick: Még sohasem éltem át hasonlót futballmeccsen!

Foci vb 2026
1 órája

Vb 2026: megvan mind a tizenhat párosítás – mutatjuk az ágrajzot!

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik