Hanacsek Attila pénteken vezeti utolsó mérkőzését

Vágólapra másolva!
2006.08.03. 13:47
Címkék
Pénteken vezeti utolsó hivatalos mérkőzését az egyik legismertebb magyar FIFA-bíró, Hanacsek Attila - adta hírül az MTK hivatalos honlapja.

A mosonmagyaróvári játékvezető még messze van a felső korhatárt jelentő 45 évtől (jelenleg 39 éves), ám hosszabb ideje visszatérő deréksérüléssel bajlódik, így a befejezés mellett döntött.

Hanacsek 1994 őszén mutatkozott be az élvonalban egy Zalaegerszeg-Debrecen találkozón, és búcsúzni is a zalai megyei városban fog, az MTK elleni találkozón. Búcsúmérkőzésén Nagy Imre Attila, Kovács Péter és Lidi Attila fogja segíteni a munkáját.

A civilben nyomozóként dolgozó játékvezető 1997 elején került a nemzetközi keretbe, ott a harmadik "kalapban" található Szabó Zsolttal és Kassai Viktorral együtt.

Hanacsek az elmúlt szezonban több nemzetközi mérkőzést is vezetett: szeptemberben a Hollandia-Andorra (4-0) vb-selejtezőn működött közre, míg az UEFA-kupában szintén szeptemberben a Liteksz Lovecs-Genk (2-2), valamint a Viking Stavanger-Slavia Prága (2-2) találkozót dirigálta.
Legfrissebb hírek

Csercseszov visszatér az orosz bajnokságba, Máté Csaba lesz a segítője – hivatalos

Minden más foci
21 perce

NS-kerekasztal: A mostani Ludogorec mintha halványabb lenne a hat évvel ezelőttinél – Hajdú B. István

Labdarúgó NB I
36 perce

A Wisla Kraków és az Anorthoszisz is bejelentette Kiss Tamás klubcseréjét

Légiósok
50 perce

Rossi figyelmezteti a Fiorentinát, ne becsülje le a Paksot

Európa-konferencialiga
1 órája

Colapinto összetörte az Alpine-t a Hungaroringen zajló Pirelli-teszten – képek

F1
1 órája

A Fradival bajnok és MK-győztes szélső Fehérvárról és Kassáról kapott ajánlatot

Labdarúgó NB II
1 órája

F1 75: Schumacher, a legjobb kettes számú pilóta

F1
2 órája

Kubasi János célja kijutni a jövő évi Európa-bajnokságra

Atlétika
2 órája
Ezek is érdekelhetik