Magyar labdarúgás: az idén nem lesz téli terembajnokság?

Vágólapra másolva!
2005.12.19. 17:49
Címkék
Minden jel arra mutat, hogy ebben a szezonban elmarad az utóbbi években lassan már hagyományossá vált téli teremlabdarúgó-torna, mert a főszervező, Erdős László és a Magyar Labdarúgóliga (MLL) elnöke, Kisteleki István nem tudott megegyezni egymással.
Kisteleki István (balra) és Erdős László. Nincs egyetértés
Kisteleki István (balra) és Erdős László. Nincs egyetértés
Kisteleki István (balra) és Erdős László. Nincs egyetértés
Kisteleki István (balra) és Erdős László. Nincs egyetértés

"A mai nappal sajnos már egyértelműen látható és kimondható, hogy 2006-ban nem lesz az elmúlt évekhez hasonló módon megszervezett és megrendezett teremlabdarúgó-torna, mely az elmúlt öt évben kimutathatóan több mint kétszáz millió forintos konkrét bevételt, sok-sok pozitív energiát és jó hangulatot hozott a magyar labdarúgásnak és a résztvevő csapatoknak – írta a Magyar Labdarúgó-szövetség honlapján publikált közleményében Erdős László.

"Szeptember óta folyamatos bizonytalanságban voltunk, állandóan változó elképzelésekkel szembesültünk a Magyar Labdarúgóliga elnökétől, Kisteleki Istvántól. Úgy gondoljuk, hogy az MLL-nek nem áll szándékában és érdekében a terembajnokság megszervezése."

A közös együttműködést elutasítva, a szervezési jogainkra vonatkozó szerződéssel együtt magát az eseményt és az elmúlt időszakban tett minden erőfeszítésünket ellehetetlenítette."
Legfrissebb hírek

Gyenesei Leila: Óriási versenyt nyertünk meg az öttusa-vb rendezési jogáért

Egyéb egyéni
7 perce

Harminchét ország 170 sportolóját várják Szombathelyen a tornavilágkupára

Torna
10 perce

Ökölvívás: Akilov Pilip már biztosan érmes a vb-n!

Ökölvívás
11 perce

Elindult a Héraklész utánpótlás-nevelési program applikációja

Egyéb egyéni
26 perce

Ifj. Foltán László marad a kenuválogatott szövetségi kapitánya

Kajak-kenu
27 perce

Nigériai támadót igazolt a Kazincbarcika – hivatalos

Labdarúgó NB I
32 perce

Nagy a baj? Kihagyja a manchesteri derbit a City kulcsembere

Angol labdarúgás
41 perce

Golfkurzust indít a győri Széchenyi István Egyetem

Egyéb egyéni
58 perce
Ezek is érdekelhetik