NB II: listavezető a Vác és s Gyirmót

2005.09.04. 20:29
Címkék
A másodosztályú labdarúgó-bajnokság ötödik fordulójában a Keleti-csoportban a forduló előtt még listavezető makói csapat 1-0-ra kikapott Baktalórántházán, míg a második Bőcs erejéből hazai pályán csak döntetlenre futotta a Szolnok ellen. Így a lista élére a fordulót követően az a Vác ugrott, amely ezúttal Soroksáron nyert 1-0-ra.

A Nyugati-csoportban a Gyirmót hazai pályán csak 0-0-s döntetlent ért el a Celldömölk ellen, de így is megőrizte helyét a tabella élén, mert az őket közvetlen üldöző, második helyen álló Paks kikapott 1-0-ra a BKV Előrétől idegenben.

Gólokban eddig igencsak szerény a termés a másodosztályban az ötödik fordulóban, a tegnapi Kazincbarcika-Nyíregyháza 0-0-ját követően nyolc csapat nem tudott gólt rúgni a Nyugati-csoportban, további négy együttes is csak egyet-egyet, míg a Keleti-csoportban három csapat nem szerzett találatot, hat gárda pedig csak egy-egy gólt jegyezhetett fel.

Az ESMTK-Kecskemét összecsapáson - 2-4 - valóságos gólparádét láthattak a nézők, de a Jászapáti is igencsak büszke lehet az Orosházán lőtt három góljára.

NB II, Nyugati-csoport:
Dunaújváros-Budakalász 1-1 (1-0)
Bodajk-Siófok - Kaposvölgye 1-0 (0-0)
Mosonmagyaróvár-Ajka 0-0
BKV Előre-Paks 1-0 (1-0)
Gyirmót-Celldömölk 0-0
Hévíz-Balatonlelle 0-0

NB II, Keleti-csoport:
ESMTK-Kecskemét 2-4 (1-3)
Soroksár-Vác 0-1 (0-0)
Orosháza-Jászapáti 1-3 (0-1)
Bőcs-Szolnok 1-1 (0-1)
Budafok-Vecsés 0-1 (0-1)
Baktalórántháza-Makó 1-0 (1-0)
Legfrissebb hírek

A spanyol harmadosztályú klub végleg megszerezte az MTK kapusának játékjogát

Labdarúgó NB I
3 perce

Hét év után távozik a Puskás Akadémiától Hornyák Zsolt – hivatalos

Labdarúgó NB I
17 perce

Gyász: elhunyt Száraz László világ- és Európa-bajnoki ezüstérmes súlyemelő

Egyéb egyéni
24 perce

Már nem Dragan Vukmir az NB II-es BVSC vezetőedzője – hivatalos

Labdarúgó NB II
35 perce

Erste Liga: Pozsgai Tamás a 12. idényét kezdi a magyar bajnoknál

Jégkorong
52 perce

A németek elleni vereség dacára akadnak pozitívumok a finneknél a mieink elleni meccs előtt

Magyar válogatott
55 perce

Röplabda: újra trónon a Pénzügyőr az U20-as férfibajnokságban

Utánpótlássport
1 órája

A Nemzeti Sport volt a legolvasottabb a sportmédiában a múlt héten is

Egyéb egyéni
1 órája
Ezek is érdekelhetik