A presztízs lesz a tétje a Feyenoord-meccsnek

K. I.K. I.
Vágólapra másolva!
2005.07.07. 22:28
Címkék
Tóth Norbert szinte minden fórumon az előző évad legjobb játékosa lett. A középpályás lapunk játékosrangsorában és a Magyar Labdarúgóliga választásán is az első helyen végzett, s csak amiatt nem lehetett elégedett, mert klubja, az Újpest semmit sem nyert. Tóth Norbert azonban szárnyalt, Lothar Matthäus ismét meghívta őt a legjobbak közé, és jó játékát az Újpest vezetősége azzal honorálta, hogy 2009-ig meghosszabbította a szerződését. A lila-fehér szimpatizánsok azt remélik, hogy játszik még sok nagy meccset náluk.
Tóth Norbert tudja: Siófokon keményen kell majd küzdenie a labdáért
Tóth Norbert tudja: Siófokon keményen kell majd küzdenie a labdáért
Tóth Norbert tudja: Siófokon keményen kell majd küzdenie a labdáért
Tóth Norbert tudja: Siófokon keményen kell majd küzdenie a labdáért
Tóth Norbert tudja: Siófokon keményen kell majd küzdenie a labdáért
Tóth Norbert tudja: Siófokon keményen kell majd küzdenie a labdáért

Az első ilyen csata a Feyenoord elleni találkozó lehet (kezdés vasárnap 20 órakor Siófokon).

"Ez is csak egy meccs a sok közül, ráadásul nincs tétje, legfeljebb a presztízs - mondta Tóth Norbert. - Persze annak nagyon örülünk, hogy egy ilyen neves klub csapata ellen léphetünk pályára, bár nekem már nem újdonság, hiszen pályafutásom során játszottam egy-két sztárgárda ellen. Nem is olyan régen például a német VfB Stuttgart látogatott el hozzánk. A Feyenoord és a sváb gárda szerintem egy kategóriába sorolható. A hollandok ellen természetesen igyekszünk jó eredményt elérni, ugyanakkor mi nem erre a meccsre hangolódunk, hanem a július végén kezdődő szezonra készülünk."
Persze azzal a középpályás is tisztában van, hogy a vasárnapi találkozón azért többet kell nyújtaniuk annál, mint egy átlagos edzőmérkőzésen.

"Azért ez más lesz, mint a kiscsapat elleni gyakorlómeccs - tette hozzá Tóth Norbert. - Nekünk is többet kell nyújtanunk, keményebben kell harcolnunk ahhoz, hogy jó eredményt érjünk el. Ez a mérkőzés tulajdonképpen az ölünkbe hullott, de abban biztos vagyok, hogy jól szolgálja majd a felkészülésünket. Lassan két hete dolgozunk újra együtt, és még ugyanennyi idő kell ahhoz, hogy látszódjon a munka eredménye, de remélem, senki nem lesz csalódott a hollandok elleni meccset követően."

Szavazás

Minek köszönheti a Debrecen bajnoki címét?

Legfrissebb hírek

Elvesztette veretlenségét, és a rájátszásban folytatja a Ferencváros; Két világ között: miért más a Liverpool Európában, mint Angliában?

E-újság
2 órája

Nyert a Hapoel vendégeként a Bayern München a férfi kosárlabda Euroligában – videó

Kosárlabda
2 órája

Robbie Keane: Legyünk reálisak, a Nottingham topcsapat, más szint

Európa-liga
2 órája

A légtér áldozatai – Malonyai Péter publicisztikája

Minden más foci
2 órája

Pénteki sportműsor: sorsolnak a BL-ben és az Európa-ligában

Minden más foci
2 órája

Nem sikerült a bravúr – Thury Gábor jegyzete

Európa-liga
2 órája

Gróf Dávid: Kemény ízelítőt kaptunk, milyen futball van a Premier League-ben

Európa-liga
2 órája

A Celtic vagy a Ludogorec ellen mérkőzik meg az FTC a nyolcaddöntőért – íme, az El további menetrendje

Európa-liga
2 órája
Ezek is érdekelhetik