NB I B: Kecskemét-Szomathely 1-1

A mérkőzésről tudósított: FARKAS MIHÁLYA mérkőzésről tudósított: FARKAS MIHÁLY
2005.04.22. 23:04
SÁRGA LAP: Kiss P. (reklamálásért) a 14., Balog T. (Kiss Péter megrúgásáért) a 17., Koman (nem hagyta elvégezni a szabadrúgást) a 23., Fábián (Ulrich akasztásáért) a 65., Farkas (Balassa felrúgásáért) a 80. percben. KIÁLLÍTVA: Balog T. a 86. percben. SZÖGLETARÁNY: 8:1 (5:1) 59. perc: Balla Mihály Ulrich szögletét a bal alsó sarokba fejelte.1-0

75. perc: Mihalecz Péter kiugrott, majd tíz méterről a jobb alsó sarokba gurított.
1-1

86. perc: Balog Tamás csúnyán letalpalta Kását, amiért sárga lapot érdemelt. Mivel ez már a második volt neki, mehetett zuhanyozni.

Mindkét csapat számára jól indult a találkozó, ugyanis a hazai és a vendégkapu előtt is több helyzet alakult ki. Gól azonban nem született egyik akcióból sem, mert a kecskeméti és a szombathelyi kapus is bravúrok sorozatát mutatta be.

A szombathelyi Mihalecz Péter (balra) fejjel is veszélyesen játszott, ám a pontot érô gólt ezúttal rúgta (Fotó: Unger Tamás)
A szünet után egy kicsit visszaesett a játék irama, s a kapuk se nagyon kerültek már veszélybe, a Szombathely pedig őrizte idegenben a számára igen értékes gól nélküli döntetlent. De nem tartott ez túl sokáig, ugyanis egy szöglet után jött Balla Mihály fejese. A folytatásban mindent megtett az egyenlítésért a Haladás, s a lefújás előtt negyed órával siker koronázta a próbálkozását, Mihalecz Péter szemfülessége révén betalált a hazai kapuba.

Mestermérleg
Gracza Tibor: - Nagyon sok helyzetet kihagytunk, így meg kellett elégednünk a döntetlennel.
Mihalecz István: - A helyzetek alapján azt kell mondanom, igazságos a végeredmény.