NB I B: KECSKEMÉT-BKV ELÔRE 2-0

A mérkőzésről tudósított: FARKAS MIHÁLYA mérkőzésről tudósított: FARKAS MIHÁLY
2005.03.25. 21:11
13. perc: Balla 12 méterről középről, bal lábbal a léc alá lőtte a labdát.
1-0
73. perc: Burzi jobb oldali beadását követően Kása középről, hét méterről a jobb alsó sarokba fejelte a labdát.
2-0

Sárga lap
Nagy A. (Simon felvágásáért) a 43., Kovács A. (Pandur megrúgásáért) az 51., Barna Zs. (reklamálásért) az 56., Varga (Babos felrúgásáért) a 67., Burzi (Simon fellökéséért) a 82. percben

Szögletarány: 7:4 (3:0)

Az új vezetőedző, Gracza Tibor betegsége miatt Vági János által dirigált Kecskemét szempontjából jól indult a találkozó, hiszen a 13. percben már 1-0 állt az eredményjelzőn. Balla Mihály gólja után veszélyesebbé vált a BKV támadójátéka, ám Nagy Zsolt többször is bravúrosan védett, így a szünetig megmaradt a hazai vezetés.

A folytatásban élénkebb lett a játék: mindkét kapu előtt veszélyes helyzetek sora alakult ki, amelyekből egyet Kása Tibor gólra váltott, így megnyugtató előnnyel kezdte meg a KTE az utolsó negyedórát. Ebben az időszakban már magabiztosan őrizte előnyét a hazai együttes, aki újabb három bajnoki pontot könyvelhetett el.

Simon Attila (balra), a BKV Elôre csatára harcosan futballozott, de ezúttal nem tudott gólhelyzetbe kerülni (Fotó: M. Németh Péter)
Mestermérleg

Vági János: - Nagy siker a számunkra ez a győzelem, főleg úgy, hogy öt húsz év alatti játékos szerepel a csapatban.

Krecska János: - Magunkat vertük meg azzal, hogy támadásban nagyon pontatlanok voltunk.