SÁRGA LAP
Nagy G. (Ulrich buktatásáért) a 22. percben

SZÖGLETARÁNY:
5:5 (2:1)

56. perc: Dani Péter jobb oldalról belőtt labdáját Kiss Péter öt méterről, előre vetődve fejelte a kapu jobb oldalába. 0-1
70. perc: Seper Ákos 28 méteres lövése után a jobb kapufáról kivágódott a labda, és a jó ütemben érkező Mihalecz Péter 14 méterről a jobb alsó sarokba lőtt. 1-1
79. perc: A bal oldalról középre belőtt labdát Koman nyolc méterről továbbította a kapu jobb oldalába. 2-1

Az első játékrész nem hozott nagy iramot, mindkét csapat a biztonságos játékra törekedett. Ráadásul igen sok apró szabálytalanságot követtek el mindkét együttes játékosai, ezért nem alakulhatott ki folyamatos játék. Az egyetlen említésre érdemes esemény a 14. percben esett, amikor Seper Ákos harminc méterről célozta meg a vendégek kapujának jobb oldalát, azonban Nagy Zsolt biztos kézzel hárítani tudott. A szünet után Mihalecz István, a hazai csapat mestere kettős cserét hajtott végre, hogy ezzel is frissítse csapata játékát, és ez bejött, mert a tizenöt éves(!), ukrán nemzetiségű Koman Vladimir megszerezte a Haladás győztes gólját.

Mestermérleg
Mihalecz István: - Javulgatunk, javulgatunk… Annak külön örülök, hogy játékban is már alakulgatunk.
Gálhidi György: - Amatőr módon veszítettünk el egy megnyert találkozót.