NB I B: Mosonmagyaróvár-Szombathely 1-0

SZTRANYOVSZKY ATTILASZTRANYOVSZKY ATTILA
2004.09.19. 21:15
SÁRGA LAP
Nagy G. (Cseke felrúgásáért) a 12., Borsi (Kertész lerántásáért) a 23., Gordián (Imre felrúgásáért) a 38., Schafranek (idő előtt elvégzett szabadrúgásért) a 68., Balogh T. (Novota felrúgásáért) a 77., Kurucsai (szövegelésért) a 79., Kertész (szövegelésért) a 89. percben
SZÖGLETARÁNY:
11:8 (6:0)

76. perc: Schafranek ötméteres lövését követően a labda lepattant a védőkről, de a közelben álló Újhegyi a kapus fölött a hálóba emelt. 1-0

A Haladás az első húsz percben sok apró szabálytalansággal tördelte szét a játékot, és ebben a játékrészben a hazaiaknak már gólokkal kellett volna vezetniük. Szünet után is kitartott az Mosonmagyaróvár fölénye, és ez végül gólban is realizálódott - cseppet sem érdemtelenül.

Mestermérleg
Menczeles Iván:
- Az első félidőben akár több góllal is vezethettünk volna, és megérdemelten győztünk.
Mihalecz István: - A jobbik csapat nyert, gratulálok az ellenfélnek.