A lilákat csak az MTK érdekli

K. I.K. I.
2004.05.03. 22:16
Címkék
Csaknem tíz év után tudott először győzni az Újpest az Üllői úton, a lilák legutóbb 1994. augusztus 28-án nyertek 30-ra. A vasárnap 10-ra megnyert mecscsen az Újpest mindvégig szervezetten futballozott, és egységes az a vélemény, hogy Mészöly Géza csapata jobb volt, mint Pintér Attiláé.
– A győzelemhez kellett egy vitatható büntető. Videóról visszanézhette a szituációt, így érdekelne, hogy mit gondol az esetről?
– Úgy láttam, hogy a szabálytalanság a tizenhatoson kívül kezdődött, de amikor Tóth Norbert hozzá akart érni a labdához, már a tizenhatoson belül járt, és akkor akasztotta őt Bognár Zsolt – értékelt a lilák edzője, Mészöly Géza. – Szóval, a véleményem szerint megadható volt a büntető.
– A következő ellenfelük az MTK lesz, és ha legyőzik a bajnoki címvédőt, akkor már a negyedik helyre kerülnek.
– Ebben a pillanatban nekünk nem is a Fradira, hanem az MTK-ra kell figyelnünk, azaz a kék-fehérek elleni mérkőzés az igazán fontos.
– A bajnokság végén lejár a szerződése. Egyeztetett már az Újpest vezetőivel a folytatásról?
– Egyelőre még nem írtuk alá a szerződést, de azt hiszem, nyugodtan mondhatom, hogy kilencvenkilenc százalékban biztos a közös jövő. Szóban már-már megállapodtunk.


Szavazás

Ki nyeri a magyar bajnokságot?

Írja be az itt látható számot!


Szavazás

Ki játszik osztályozót?

Írja be az itt látható számot!
Legfrissebb hírek

Doppingvétségért összesen kétszázkilencvenegy oroszt büntetett a WADA a moszkvai laboradatok alapján

Egyéb egyéni
9 perce

Közeleg a visszavonulás? – Alonso nyáron hoz döntést a jövőjéről

F1
20 perce

„Borzalmas! Gyenge edzők, sz.r játékosok” – Guardiola humoránál volt a PSG–Bayern kapcsán

Angol labdarúgás
40 perce

Női vízilabda vk: négy góllal kapott ki az amerikaiaktól a magyar válogatott

Vízilabda
48 perce

Megvan a sakkvilágbajnoki páros mérkőzés időpontja

Egyéb egyéni
1 órája

Férfi vízilabda ob I: nyert a fővárosban a Kaposvár

Vízilabda
1 órája

Atlétika: milliókat és autót kapott a maraton új világrekordere

Atlétika
1 órája

Tour de Hongrie: egy korábbi Giro-győztes is indul a magyar körversenyen

Kerékpár
1 órája
Ezek is érdekelhetik