NB I B: Kecskeméti TE–Bp. Honvéd 1–2

BORBÉLY KÁROLYBORBÉLY KÁROLY
2004.04.03. 22:18
SÁRGA LAP
Szoboszlai (páros lábbal beleszállt Horkyba) az 50., Budovinszky (kezezésért) az 55., Mészáros (buktatta Horkyt) a 74. percben

SZÖGLETARÁNY
5:2 (4:0)

32. perc: Horváth Péter paszszolt a kaputól 21 méterre álló Borgulyához, aki nem sokat teketóriázott, jobbal kapura lőtt, a labda az ötösön álló Nagy Zsolt felett a kapu bal sarkába vágódott. 0–1
73. perc: Dancs ívelt balról a kapu elé érkező Horváth Péter elé, aki az ötösről Nagy Zsolt mellett a kapu közepébe fejelte a labdát. 0–2
89. perc: Sándor passzolt a bal oldalon felfutó Koncz elé, aki az ötösön érkező Danihoz passzolt. A csereként beálló csatár a kapu közepébe gurította a labdát. 1–2

Egyetlen gól, és más semmi. Tömören így lehetne összefoglalni az első félidőben történteket, de ha a hazaiak kapusa, Nagy Zsolt nem áll kint annyira a kapujából, akkor még ezt a találatot sem lehetett volna feljegyezni. A második játékrész már látványosabbra sikerült, hiába játszottak azonban a hazaiak mezőnyfölényben, és támadtak többet, mégis ők kapták a második gólt is. Talán, ha előbb jön a kecskemétiek szépítő gólja, akkor a döntetlent is ki tudták volna csikarni a remekül védekező fővárosiak ellen.

Mestermérleg
Gracza Tibor:
– Úgy érzem, jól játszottunk, megérdemeltük volna az egy pontot.
Gálhidi György: – Ezen a mérkőzésen az önbecsülésünkért is játszottunk. Bebizonyítottuk, hogy csak kisiklás volt a kaposvári vereségünk. Továbbra is elsődleges célunk a bajnoki cím megszerzése. Kitűnő Kecskemétet győztünk le.