Bizakodó az igazgató

K. I.K. I.
Vágólapra másolva!
2003.12.11. 20:42
Címkék
Bármennyire hihetetlen, Gyulay Zsolt, az Újpest FC ügyvezető igazgatója optimista lett. Mint ismeretes, a Megyeri úti futball-kft. anyagi helyzete megrendült, a játékosok augusztus óta nem kaptak fizetést, és ebben a bajnokságban még prémiumot sem vehettek fel.
Az igazgató többször úgy nyilatkozott, ha nem változik a helyzet, akkor lemond. Nos, Gyulay Zsolt egyelőre marad, mert úgy tűnik, nem csak játékoseladásból tud majd pénzt szerezni a társaság."Természetesen én is hallottam, hogy több labdarúgónkat hírbe hozták már hazai gárdákkal, de egyik információ sem hiteles – mondta Gyulay Zsolt. – Kovács Zoltán az Újpest játékosa, nem a Debrecené, és Simek Péter sem megy a Ferencvároshoz, továbbra is nálunk marad. Ha eladunk valakit, akkor is csak külföldre engedjük el, és persze mindenkinek ára van. A legkeresettebb futballistáink az említetteken kívül Farkas Balázs és Tokody Tibor, aki már próbajátékon is részt vett a német Borussia Dortmundnál. Most egyébként optimista vagyok, úgy tűnik, nem lesz a túlélés feltétele, hogy eladjuk legjobbjainkat. A tulajdonosok már kapcsolatban állnak egy befektetővel, aki, ha jók az információim, január közepén hivatalosan is megjelenik majd a kft.-nél. Egyelőre nem kívánok nyilatkozni ebben a kérdésben, majd csak a jövő év elején.”Az igazgató szóba hozta Tokody Tibor ügyét. A csatár átigazolásával kapcsolatban maga a támadó sem tudott újat mondani, ezen a héten semmi nem történt a Dortmund-ügyben.
Legfrissebb hírek

Elvesztette veretlenségét, és a rájátszásban folytatja a Ferencváros; Két világ között: miért más a Liverpool Európában, mint Angliában?

E-újság
7 perce

Gróf Dávid: Kemény ízelítőt kaptunk, milyen futball van a Premier League-ben

Európa-liga
20 perce

A Celtic vagy a Ludogorec ellen mérkőzik meg az FTC a nyolcaddöntőért – íme, az El további menetrendje

Európa-liga
23 perce

Antony góllal és gólpasszal vezette a nyolcaddöntőbe a Real Betist az El-ben

Európa-liga
25 perce

Négygólos vereséget szenvedett a Ferencváros Angliában, a rájátszásban folytatja februárban

Európa-liga
41 perce

Olaszország kétszer egyenlített, a magyar csapat nem jutott tovább a csoportból a futsal Eb-n

Magyar válogatott
1 órája

Női vízilabda Eb: a hollandok nyerték a D-csoportot

Vízilabda
1 órája

Gyász: elhunyt Lukáts György újságíró

Egyéb egyéni
1 órája
Ezek is érdekelhetik