Megműtik a támadót

V. GY.V. GY.
Vágólapra másolva!
2003.11.10. 21:14
Címkék
Alekszandar Jovics két hétig volt távol, hogy az Achilles-inát kezeltesse, de mert sérülése nem jött rendbe, a szerb csatár útja hétfő reggel a Sportkórházba vezetett, s ott az elvégzett vizsgálatok után műtétet javasoltak számára az orvosok.
Adem Kapic hétfő reggel elbúcsúzott társaitól, s Ljubljanába utazott, hogy csatlakozzon a Horvátország elleni Európa-bajnoki pótselejtezőre készülő szlovén válogatotthoz. Mivel a párharc első felvonását szombaton, Zágrábban rendezik, a Ferencváros légiósa nem lesz ott a hét végi, Békéscsaba elleni bajnoki mérkőzésen (az Eb-részvételről döntő visszavágót amúgy négy nappal később, Ljubljanában játsszák). A tervek szerint a középpályás november 20-án, csütörtökön tér vissza Pestre.Kapic elutazott, Alekszandar Jovics viszont megérkezett Belgrádból. A szerb csatár két hétig volt távol, hogy az Achilles-inát kezeltesse, de mert sérülése nem jött rendbe, Jovics útja hétfő reggel a Sportkórházba vezetett, s ott az elvégzett vizsgálatok után műtétet javasoltak számára az orvosok."Sajnos futás közben továbbra is fáj az Achillesem – mondta Jovics. – Kezeltük injekciókkal, gyógyszerekkel, krémekkel, ám úgy tűnik, eredménytelen volt a kúra. Szerettem volna elkerülni a műtétet, hiszen már nem vagyok fiatal, s félek a késtől. Viszont szeretnék még futballozni, ezért ha nincs más lehetőség a gyógyulásra, akkor vállalom az operációt.”
Legfrissebb hírek

Szijjártó Péter: Az a célom, hogy a Honvéd visszajusson az NB I-be, a Magyar Futball Akadémia pedig Magyarország legjobb akadémiája legyen

Magyar válogatott
23 perce

Sportoló Nemzet Program: óriási az érdeklődés a sportesemény-belépők iránt

Egyéb egyéni
28 perce

A Ferencváros szerződést hosszabbított Robbie Keane-nel – hivatalos

Labdarúgó NB I
1 órája

Háromgólos vereség a szlovénektől a poreci futsaltornán

Magyar válogatott
1 órája

Az újpestiek súlyos fejsérülést szenvedő védője hazamehetett a kórházból

Labdarúgó NB I
1 órája

Szoboszlai még idén visszatérhet – sajtóhír

Angol labdarúgás
1 órája

Ökölvívás: négy magyar érem az U17-es Európa-bajnokságon

Utánpótlássport
2 órája

Nemzeti Sportrádió: a sztársportolóknak hatalmas véleményformáló szerepük van

Egyéb egyéni
2 órája
Ezek is érdekelhetik