NB I B: Kecskemét-Balassagyarmat 3-1

A mérkőzésről tudósított: FARKAS MIHÁLYA mérkőzésről tudósított: FARKAS MIHÁLY
2003.11.08. 21:21
Címkék
SÁRGA LAP:
Lenkey (Bálint felvágásáért) a 61., Kislőrincz (Forgó megrúgásáért) a 63. Toldi (Kislőrincz akasztásáért) a 77., Rubint (Barna Cs. buktatásáért) a 81., Forgó (időhúzásért) a 86. percben
SZÖGLETARÁNY: 4:3 (3:1)
45. perc: A kapu előtti kavarodás során Balint két méterről a háló közepébe kotorta a labdát. 1–0
59. perc: A jobb oldalon Baranyi megelőzte Nagy Zsoltot, majd három méterről a kapu közepébe emelte a labdát. 1–1
61. perc: Kiss Péter betört a vendégek tizenhatosán belülre, majd a labdát 12 méterről laposan, a kapu közepébe lőtte. 2–1
69. perc: Koncz szögletét követően Zahorecz hat méterről kapásból a jobb alsó sarokba bombázta a labdát. 3–1

Már az első félidőben változtatnia kellett kezdőcsapatán Gracza Tibor edzőnek, mert Barna Zsolt és Szoboszlai Imre is megsérült. A kényszerű cserék azonban nem zavarták meg a KTE játékát, sőt a szünet előtt közvetlenül a vezetést is megszerezte a hazai együttes.
A második félidőben a vendégek kihasználtak egy védelmi hibát, de sokáig nem örülhettek az egyenlítésnek, mert tíz percen belül kétszer egymás után a kapujukba került a labda. A Kecskemét így hosszú kihagyás után újra nyerni tudott saját pályáján – egyébként teljesen megérdemelten.

Mestermérleg
Gracza Tibor:
– Csapatom ezen a délutánon ellenállhatatlan volt.
Kis Károly: – Túl sok meghatározó játékosunk hiányzott.
Legfrissebb hírek

Kezdődik a bajnoki hajrá! – Thury Gábor jegyzete

Labdarúgó NB I
3 órája

Apokalipszis-trilógia – Moncz Attila publicisztikája

Olasz labdarúgás
3 órája

Szombati sportműsor: NB I, Manchester City–Liverpool és Atlético Madrid–Barcelona

Minden más foci
3 órája

Németh Ferenc 90 éves; Varga Zsolt csapata világkupa-selejtezőre készül

E-újság
3 órája

Európai kézilabdaligák: Lukács Péter nyolc gólt rámolt be a Kristiansand kapujába

Kézilabda
3 órája

Férfi kosárlabda Euroliga: élre állt az Olympiakosz; Spanyolországban kapott ki a Real Madrid

Kosárlabda
3 órája

Az Elche legyőzésével hangolt a Vargáék elleni Kl-meccsre a Rayo Vallecano

Spanyol labdarúgás
4 órája

Dembélé „rugós focis” bombagóllal segítette győzelemhez a PSG-t

Francia labdarúgás
4 órája
Ezek is érdekelhetik