NB I B: Bodajk-Hévíz 3-2

A mérkőzésről tudósított: NEMES ELVIRAA mérkőzésről tudósított: NEMES ELVIRA
2003.11.08. 21:34
SÁRGA LAP
Simon (Salacz buktatásáért) a 66., Kőrösi (sportszerűtlen viselkedésért) a 75., Balogh A. (Kanta Sz. buktatásáért) a 85., Kutasi (akadályozta a szabadrúgást) a 91. percben
KIÁLLÍTVA
Tóth (Pálfi buktatásáért) a 90. percben.
SZÖGLETARÁNY: 8:8 (5:3)

3. perc: Kanta Szabolcs jobbról elvégzett szögletrúgását követően a berobbanó Győri nyolc méterről fejelte a labdát a kapu jobb oldalába. 1–0
20. perc: Pálfi öt méterről pörgetett Hauer kapus felett a hálóba. 2–0
45. perc: Kanta József beadására az érkező Rodenbücher 11 méterről, bal belsővel emelte a labdát a felső léc alá. 3–0
50. perc: Különösebb teketóriázás nélkül a védők között Buza lőtte a labdát 14 méterről a kapu bal oldalába. 3–1
52. perc: Takács András kicselezte a rá támadó bodajki védőket, majd hét méterről a jobb sarokba lőtte a labdát. 3–2
90. perc: Pálfi vezette a hévízi kapura a labdát, amikor Tóth Béla buktatta, és ezért a szabálytalanságért kiállítás járt.

A mérkőzésen két ellentétes félidőt láthattak a nézők, az elsőben a hazaiak, a másodikban a vendégek játszottak jobban.

Mestermérleg
Lőrincz Emil:
– Két ellentétes félidő volt. A könnyű győzelem helyett idegesítően szorossá tettük a találkozót.
Pusztai László: – Az első félidőt átaludták a játékosaim, de a másodikban már ott voltak a pályán. A két gól azonban nem volt elég a döntetlenhez sem.