Mosonmagyaróvár-Lombard 0-2

SZTRANYOVSZKY ATTILASZTRANYOVSZKY ATTILA
2003.08.16. 22:10
SÁRGA LAP
Farkas A. (Novota felrúgásáért) a 43., Szabó Z. (Novota felrúgásáért) az 58., Tiba (Kovács A. lerántásáért) a 74., Seper (Kertész felrúgásáért) a 77. percben

SZÖGLETARÁNY: 4:7 (2:2)
32. perc: Tóth Péter Szabó szögletét követően öt méterről fejelt a léc alá. 0–1
77. perc: Németh Tamás Kovács Attila beadását öt méterről fejelte a kapu közepébe. 0–2

Az első tíz perc tapogatózó játékkal telt el, főleg a középpályán folyt a játék. Az első lehetőség a hazaiak előtt adódott, ám a folytatásban mezőnyfölénybe került a Haladás, és a vendégek az első helyzetüket könyörtelenül kihasználták. Szünet után az MTE-nek is voltak lehetőségei az egyenlítésre, de nem tudtak élni vele. Az utolsó félórában állandósult a vasiak fölénye, és bebiztosították továbbjutásukat. Végeredményben a Haladás megérdemelten jutott tovább a jól játszó MTE ellen.

Mestermérleg
Tiba Zoltán:
– Reális eredmény született, a jobb csapat jutott tovább.
Détári Lajos: – Gratulálok a csapatnak, a célt teljesítettük, de most már a Videoton elleni bajnokira készülünk.