Jutalmazzák a legjobban dolgozó rendőrt

H. B.H. B.
2003.08.14. 23:05
Címkék
Győr-Moson-Sopron megyében hagyomány, hogy a bajnokság indulása előtt sajtótájékoztatót tartanak. A megyében 150 csapat vesz részt a szervezett bajnokságokban, közel 9000 játékengedélyt adtak ki, és 730 átigazolást regisztráltak. Megtudhattuk, hogy keddenként a megyei kórház fogadja a sérült amatőr labdarúgókat, és gondoskodik speciális gyógykezelésükről. Egyébként a bajnokság során minden csapat fagyasztót, bemelegítőkenőcs-csomagot, két pár kapuhálót és mérkőzésjegyzőkönyveket kap díjmentesen a szövetségtől, továbbá a speciális szalagműtétekhez egy 500 ezer forint értékű műszert ajándékoznak a megyei kórháznak. Bejelentették azt is, hogy a megyei önkormányzat elnöke, a megyei rendőrfőkapitány és a megyei szövetség elnökének aláírásával felhívást bocsátottak ki a mérkőzések sportszerű megrendezésének érdekében, amit valamennyi település polgármesterének, rendőri szervének és sportegyesületi elnökének eljuttattak. A rendőrnap alkalmából a megyei rendőr-főkapitányság javaslata alapján a szövetség megjutalmazza azt a rendőrt, aki az év folyamán legtöbbet tesz a mérkőzések biztonságos megrendezése érdekében.
Legfrissebb hírek

Változás jön a tizenegyesrúgásoknál?

Foci vb 2026
1 perce

Atlétika: Klekner Hanga második lett Aachenben

Atlétika
9 perce

Cristiano Ronaldo is megszerezte az első gólját a vb-n – videók

Foci vb 2026
18 perce

Cristiano Ronaldo hatodik vb-jén szerzett gólt

Foci vb 2026
35 perce

Gasper Okorn: Úgy látom, jó úton járunk

Kosárlabda
36 perce

Elkezdődött a Portugália–Üzbegisztán csoportmérkőzés

Foci vb 2026
49 perce

Stollárék párosa negyeddöntős Eastbourne-ben

Tenisz
50 perce

Az ETO Petrással és Megyerivel is szerződést hosszabbított

Labdarúgó NB I
57 perce
Ezek is érdekelhetik