Győri légiósok büntetése

H. B.H. B.
2003.03.31. 21:09
Címkék
A Győr–Siófok mérkőzésen Varga Zoltán, az ETO szakmai igazgatója fél óra elteltével lecserélte két horvát labdarúgóját, Darko Pericet és Branko Hucikát. A találkozó végén a szakember azt mondta, a két légiós további játékára nem tart igényt. Később mégis elbeszélgetett a futballistákkal, akik idegi fáradtsággal magyarázták a gyenge játékot. Varga ezért úgy döntött, március 31-ig szabadságra küldi a labdarúgókat, s ők haza is utaztak Horvátországba."A megállapodásnak megfelelően hétfő délelőtt Peric és Hucika is edzésre jelentkezett – mondta Varga Zoltán. – Mindkettőjüket pénzbüntetésben részesítettük. Ezenkívül Hucika további két hétig a juniorokkal készül majd, sorsáról ezután döntünk véglegesen.”Újság még a győrieknél, hogy a pénteki edzőmérkőzést sérülés miatt kihagyó Baranyai Tibor, Szanyó Károly és Igor Nicsenko felépült, és hétfőn mindhárman bekapcsolódott a közös munkába. Így most már csak Nebojsa Vukosavljevic harcképtelen a keret tagjai közül.
Legfrissebb hírek

Cristiano Ronaldo megszerezte az első és a második gólját is a vb-n – videók

Foci vb 2026
9 perce

Megvan az angol és a ghánai válogatott kezdője

Foci vb 2026
12 perce

Ronaldo megtörte gólcsendjét, duplázott, Portugália pedig kiütötte Üzbegisztánt

Foci vb 2026
12 perce

Harry Kane az angol, Jordan Ayew a ghánai csatársorban – kezdőcsapatok

Foci vb 2026
16 perce

Bejelentette Markgráf Ákos érkezését az Újpest

Labdarúgó NB I
30 perce

Portugália 5–0-ra megverte Üzbegisztánt

Foci vb 2026
30 perce

Öttusa: Kósa Nóra az U17-es után az U15-ös ob-t is megnyerte

Utánpótlássport
43 perce

Donald Trump adja át a trófeát a vb-győztesnek

Foci vb 2026
54 perce
Ezek is érdekelhetik