Női kosár: ingyen láthatják az egyetemisták a pécsi csapatot

MTI MTIMTI MTI
2012.09.27. 18:48
Címkék
Októberben az összes egyetemi hallgató és dolgozó is ingyen tekintheti majd meg a PEAC-Pécs női kosárlabdacsapatának hazai mérkőzéseit.

Ács Pongrác klubelnök a csütörtöki sajtótájékoztatón arról is beszámolt, hogy a csapat kerete mostanra majdnem teljesen kialakult, nemrég újabb amerikai kosaras csatlakozott Fűrész Diánáékhoz. A 22 éves irányítóval, Anjale Barrett-tal együtt így már négy légiósa van a csapatnak. A vezetőség sem az Adria Liga, sem a magyar bajnokság kapcsán nem fogalmazott meg konkrét elvárást, mert – mint mondta – egyelőre senki sincs tisztában az erőviszonyokkal.

Zseljko Djokics vezetőedző azt mondta, a PEAC biztosan jó benyomást tesz majd a szurkolókra, a játékosok ugyanis már bizonyították, hogy soha nem adják fel, erre pedig – különösen Pécsen – "vevők a drukkerek".

Az együttes újoncként vág majd neki az NB I-nek, emellett nevezett a délszláv csapatokat tömörítő Adria Ligába, amelyben első két mérkőzését már megnyerte – előbb a Vojvodinát, majd a Vozdovacot győzte le. Az első hazai Adria Liga-mérkőzésre szombaton a Sloboda Novi Grad ellen kerül sor.

Legfrissebb hírek

Negyedik helyen zárt a magyar válogatott a socca Eb-n

Minden más foci
6 perce

Nemzetközi díjugrató verseny: Szuhai Rodrigó nyerte a nagydíjat

Egyéb egyéni
12 perce

NB III: győzött a Pécs, de így is a Nagykanizsáé a bajnoki cím délnyugaton

Labdarúgó NB II
21 perce

A Debrecen legyőzésével biztossá tette bajnoki címét a Győri Audi ETO!

Kézilabda
45 perce

Asztalitenisz: a férfiaknál a PTE PEAC, a nőknél a Budaörsi SC szerezte meg a bajnoki címet

Egyéb egyéni
47 perce

Evezés: ötödik helyek az U19-es Európa-bajnokságról

Utánpótlássport
52 perce

Szuperliga: IMT–Topolya

Minden más foci
1 órája

Milák a 100 pillangót is behúzta a Mare Nostrumon

Úszás
1 órája
Ezek is érdekelhetik