Női kosárlabda: Quigleyt honosítanák; Iványi visszatér a pályára?

Vágólapra másolva!
2012.05.03. 10:11
Címkék
Iványi Dalma, a bajnoki bronzérmes pécsi női kosárlabdacsapatot működtető kft. ügyvezetője elmondta, hogy tervben van az amerikai légiós, Allie Quigley honosítása. A sportvezető azt sem zárta ki, hogy a következő szezonban visszatér a pályára.

„Már most megkezdjük az ősszel kezdődő idény felépítését. Egyelőre a keretből senki sem jelezte távozási szándékát, többeknek még élő szerződése van a klubbal. Raksányi Krisztináé lejárt, ám jó lenne, ha maradna. Allie Quigleyé olyan, hogy felbonthatja, ha nincs nemzetközi kupaszereplés, Stephanie Murphyt is meg szeretnénk tartani még legalább egy évre. Egyébként tervbe van véve Quigley honosítása, régóta napirenden szerepel, hogy felveszi a magyar állampolgárságot, és akkor a válogatottban is játszhatna” – mondta Iványi Dalma a Dunántúli Naplónak.Dunántúli Naplónak.

Iványi azt sem zárta ki, hogy a következő szezonban visszatér a pályára: „Annyira azért még ne szaladjunk előre, de lehetséges” – válaszolt a felvetésre.

Legfrissebb hírek

Szalah újabb gólt szerzett, Egyiptom csoportelsőként jutott tovább

Minden más foci
24 perce

Afrika-kupa: a kongói kapitány elmondta, miért hagyta ki egyik legjobbját a keretből

Minden más foci
45 perce

Sajtóhírek szerint két belső védő is távozhat a Real Madridtól a nyáron

Spanyol labdarúgás
51 perce

Eliud Kipchoge-sorozat, 3. rész: inspiráló örökség

Képes Sport
1 órája

Röplabda: Kertész Petra hosszabbított Békéscsabán

Röplabda
1 órája

Hét vesztes tétmeccs után nyert újra a Dunaújváros az Erste Ligában

Jégkorong
1 órája

Elhunyt Jean Louis Gasset francia labdarúgóedző

Francia labdarúgás
1 órája

Dávid László: Idővel egyenrangú partner lesz a tanítványomból

Utánpótlássport
2 órája
Ezek is érdekelhetik