Női kosárlabda: a címvédő Sopron egy ponttal kikapott a Győrtől

Vágólapra másolva!
2009.09.02. 20:26
Címkék
A női kosárlabda NB I címvédője, az MKB-Euroleasing Sopron szerdán felkészülési mérkőzésén kikapott a Seat Foton Győrtől.

A budapesti Vasas-csarnokban rendezett összecsapás utolsó másodpercében még az Euroliga áprilisi négyes döntőjébe bejutott zöld-sárgák vezettek, ám a válogatott Englert Orsolya a dudaszó pillanatában 77–76-ra fordított.

A győrieknél Angela Djelmis és Vida Anna egyformán 18 pontot dobott, míg soproni részről Krivacsevics Tijana jeleskedett 16 ponttal.

A mérkőzés hajrájában Fűrész Diána, a győriek válogatott játékosa megsérült, ezért bevitték a Sportkórházba, ahol kiderült, hogy agyrázkódást szenvedett. A kosarasnak nem kellett bennmaradnia, ám az orvosok néhány napos pihenőt javasoltak neki.

MTI

Legfrissebb hírek

Davis-kupa: Marozsán kezd az osztrákok ellen Debrecenben

Tenisz
26 perce

Gruber Zsombort választották július és augusztus legjobb játékosának az NB I-ben

Labdarúgó NB I
40 perce

Most sem jutottak ki a vb-re, menesztették a venezuelai kapitányt

Foci vb 2026
41 perce

82 évesen visszatér a pályára a korábbi Serie A-kapus

Olasz labdarúgás
1 órája

Franz Beckenbauer, a Császár 80 éve született

Német labdarúgás
1 órája

A Real Madrid idén sem vesz részt az Aranylabda-gálán – sajtóhír

Spanyol labdarúgás
1 órája

74 vádpontban találták bűnősnek a Chelsea-t – hivatalos

Angol labdarúgás
1 órája

Gyorsaságimotoros-vb: Megszűnik a MotoE

Egyéb egyéni
2 órája
Ezek is érdekelhetik