NBA: Los Angelesben nyert a bajnok

Vágólapra másolva!
2006.03.31. 08:52
Címkék
Hazai parketten szenvedett 85-96-os vereséget a Los Angeles Lakers együttese a San Antonio Spurstől az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság (NBA) legutóbbi játéknapján.
Tim Duncan dupla-duplát ért el
Tim Duncan dupla-duplát ért el
Tim Duncan dupla-duplát ért el
Tim Duncan dupla-duplát ért el
A bajnoki címvédő magabiztosan nyert a Staples Centerben, emellett Tony Parkerék 23 ponton tartották Kobe Bryantot, a Lakers 34.8 pontos meccsenkénti átlagot produkáló dobógépét.

A Spurs, amely 56/16-os győzelem-vereség mutatóval vezeti a Nyugati főcsoportot, legeredményesebb játékosa Tim Duncan volt, aki 20 pontig jutott és lekapkodott 13 lepattanót is.

A játéknap másik mérkőzésén is idegenbeli siker született, a Phoenix Suns Indianában verte 114-104-re a Pacers. A hazai gárda egykori kiválóságának, Reggie Millernek ezen a mérkőzésen vonultatták vissza a mezét.

NBA, eredmények:
Los Angeles Lakers-San Antonio Spurs 85-96
Indiana Pacers-Phoenix Suns 104-114
Legfrissebb hírek

Kerékpár: Murciában kezdi a szezont Valter Attila

Kerékpár
5 perce

Szalai Attila a lengyel bajnokságban folytatja – NS-infó

Légiósok
28 perce

„Ott kell lennünk a 2030-as vb-n!” – Hosszú Kávé Orbán Balázzsal

Képes Sport
35 perce

Marius Corbu ma írhat alá a Ferencvároshoz – NS-infó

Labdarúgó NB I
58 perce

„Lehet, hogy még nem világsztár, de nagyon közel áll hozzá” – a Galata pályaedzője Sallai Rolandról

Légiósok
59 perce

Heti program: jön a férfi kézi Európa-bajnokság döntője, zárul a Bajnokok Ligája és az Európa-liga alapszakasza

Minden más foci
1 órája

Férfi kézi: még nem mondott le a rájátszásba jutásról a Helsingborg magyar kapusa

Kézilabda
1 órája

Tenisz: Nemcsek Gréta juniorversenyt nyert Ausztriában

Utánpótlássport
1 órája
Ezek is érdekelhetik