Gémes és Ádám: irány Nyíregyháza!

BODNÁR TIBORBODNÁR TIBOR
2004.08.24. 20:51
Címkék
A jövő hónap első napján újabb két játékos kapcsolódik be a Horváth Imre edző vezette felkészülési munkába a Marso-Nyíregyházi KK férficsapatánál.
Gémes Levente (jobbra) otthagyta Debrecent, és a következô idényben Nyíregyházán szerepel (fotó: Czeglédi Zsolt)
Gémes Levente (jobbra) otthagyta Debrecent, és a következô idényben Nyíregyházán szerepel (fotó: Czeglédi Zsolt)
Gémes Levente (jobbra) otthagyta Debrecent, és a következô idényben Nyíregyházán szerepel (fotó: Czeglédi Zsolt)
Gémes Levente (jobbra) otthagyta Debrecent, és a következô idényben Nyíregyházán szerepel (fotó: Czeglédi Zsolt)
Gémes Levente (jobbra) otthagyta Debrecent, és a következô idényben Nyíregyházán szerepel (fotó: Czeglédi Zsolt)
Gémes Levente (jobbra) otthagyta Debrecent, és a következô idényben Nyíregyházán szerepel (fotó: Czeglédi Zsolt)
A vezetőségének sikerült dülőre jutnia két debreceni kosárlabdázóval, az egyaránt 31 esztendős Gémes Leventével és Ádám Bélával. Ki ne tudná, előbbi a centerposzton bevethető, korábban a válogatottban is megfordult (36-szor szerepelt a nemzeti csapatban), utóbbi pedig főként irányítóként jöhet számításba. A Nyíregyháza, Debrecen játékosáramlás nemcsak egyirányú, hiszen már korábban eldőlt, hogy a legutóbb az NYKK-ban pattogtató irányító, David Toya a Vadkakasoknál folytatja pályafutását. A távozók között van még Fedja Jovanovics (Pécs), Krivacsevics Dragoljub (Sopron) és Puskás Artúr (minden bizonnyal MAFC), és nincs már Nyíregyházán a próbajátéka után az amerikai Wayne Clark sem, aki azóta már Dombóváron próbál szerencsét.

A legutóbbi küzdelemsorozatban újoncként az első nyolc között végző gárdában a hármas és az ötös posztra keresnek kosarast, valószínűleg mindkét pozícióra idegenlégiósok érkeznek. Utóbbi szerepkörre a tavaly Nyíregyházán szereplő Sean Riley is esélyes, vele szeptember 1-jéig szeretnének megállapodni a vezetők. Korábban már hírt adhattunk arról, hogy Sopronból Walke Károly, a Debreceni EKE csapatából pedig Adorján Gusztáv igazolt a szabolcsi megyeszékhelyre.
Legfrissebb hírek

Mennyből a pokolba: egyik pillanatról a másikra szertefoszlottak az iráni remények – videó

Foci vb 2026
1 perce

Sipos Adrián: örökké hálásak leszünk Chema Rodrígueznek

Kézilabda
2 perce

A magyar női rögbisek ötödik helyen végeztek az Eb chisinaui tornáján

Egyéb csapat
14 perce

Tombolt örömében az osztrák kommentátor az Algéria elleni egyenlítés után – videó

Foci vb 2026
19 perce

A Bahrain nem nevezte Valter Attilát a Tour de France-ra

Kerékpár
28 perce

Fekete–sárga csatával indul a kieséses szakasz – a mai mezek

Foci vb 2026
48 perce

Evezős vk: a magyarok közül Pétervári-Molnár Bendegúz végzett a legelőkelőbb helyen Luzernben

Egyéb egyéni
1 órája

Az egekbe szöktek a jegyárak a portugálok és a horvátok torontói mérkőzésére

Foci vb 2026
1 órája
Ezek is érdekelhetik