(13–19, 10–29, 19–15, 13–27)

Városmajor u., 200 néző. V: Király, Benczur
BSE: Vaszics, Hagara 23/9, Kosjár 3, Palmer 4, Kalmár Nagy 7. Cs: Németh B. 12/12, Andó 4, Horváth Adrien, Kárász 2. Edző: Déri Csaba
SZEGED: FÛRÉSZ 7, MANDACHE 13/3, MÉSZÁROS 15/9, Kajdacsi 9, UJHELYI 25. Cs: Russai 13/3, Roczkov 8. Edző: Ujhelyi Gábor
Az eredmény alakulása. 4. p.: 1–6. 8. p.: 7–13. 13. p.: 15–34. 17. p.: 19–40. 24. p.: 28–55. 27. p.: 37–59. 39. p.: 42–67. 35. p.: 46–73. 38. p.: 48–81

Kiemelt fontosságú mérkőzést vívtak a csapatok az ötödik helyért. A találkozó menetét nagyban befolyásolta, hogy a BSE a hatodik percben dobta első mezőnykosarát, míg a Szeged remekül védekezett, és szellemes támadásokat vezetve fokozatosan növelte előnyét. A szünetre már tekintélyes, 25 pontos vendégvezetést mutatott a tábla. A harmadik negyed elején Németh és Hagara tripláival felkapaszkodott a BSE, de Ujhelyi remek centermunkájának (25 pont, 15 lepattanó, 43 IBM-pont), valamint Mandache és Fűrész paszszainak és nem utolsósorban Mészáros tripláinak köszönhetően a szegediek simán győzték le a görcsösen, szétesően játszó házigazdát.