Női NB I: Erősködött a Zala Volán

KARVALITS LEVENTEKARVALITS LEVENTE
Vágólapra másolva!
2003.12.19. 21:46
Címkék
Zala Volán-ZTE–Euroleasing-Orsi Sopron 62–74 (10–23, 27–16, 10–22, 15–13)
Zalaegerszeg, 100 néző. V: Fekete, Sabáli
ZTE: DARIDA (12), HELLER (13), Zsovár (5/3), LICHNEROVÁ (26/12), Varga R. (2). Cs: Major (–), Vágvölgyi (4), István (–). Edző: Horváth József
ORSI: Bieliková (4), KOVACSEVICS (17), Vajda (8/6), VESZEL (12), ZAKALUZSNAJA (7). Cs: SZLIMÁK (6), Seres (12), Török (2), Horváth Zs. (6/3), Honti (–). Edző: Natália Hejková
Az eredmény alakulása. 5. p.: 4–12. 16. p.: 25–30. 25. p.: 44–51. 35. p.: 53–63
Kipontozódott: Varga R. (36. p.)


Szigorú védekezéssel kezdett az Orsi, Zakaluzsnaja minden szabad labdára lecsapott, sőt a kipontozódás szélére sodorta ellenfelét, Vargát. Így egyáltalán nem volt meglepő, hogy az első negyedben már 14 ponttal is elhúzott a Sopron. A hazaiak közben rájöttek, hogy betörésekkel, a besegítés utáni leosztásokkal zavarba lehet hozni az ellenfelet, Lichnerová is magára talált, és három triplát dobott. A Volán három ponttal vezetett a második félidő elején, ami használt az álmos edzőmeccsnek induló találkozónak. Végül Veszel és Kovacsevics vezérletével helyreállt a rend, igaz, a mezőny legjobbja, Lichnerová hosszú percekig a kispadon pihent sérülése miatt.

Mestermérleg
Horváth József:
– Sajnos az elején tízpontos hátrányba kerültünk. Amikor végre ledolgoztuk hátrányunkat, egy sérülés miatt szertefoszlottak győzelmi reményeink.
Natália Hejková: – Kellemes ünnepeket kívánok mindenkinek, ránk fér már a pihenés. Örülök, hogy ilyen jó meccset játszottunk barátainkkal.
Legfrissebb hírek

Pénteki sportműsor: a csapatversennyel zárul a budapesti cselgáncs-vb

Minden más foci
43 perce

„Egy pohár friss vizet!” – Csillag Péter publicisztikája

Egyéb egyéni
43 perce

Ádám Martin: A válogatott meghívóért is hajtok; Teljesen megújult Hungaroring fogadja az F1-es mezőnyt

E-újság
51 perce

Micsoda páros: Yamal Neymarral játszott futevolley-t Brazíliában

Minden más foci
1 órája

Meglepetés Atlantában, Messi góljával az Inter Miami legyőzte az FC Portót!

Klub-vb
1 órája

Darwin Núnezt olasz csapat viheti, a Leverkusen is igazolna a Pooltól; folytatódott a Gyökeres-saga

Minden más foci
2 órája

U19-es Eb: parádéztak a spanyolok, továbbjutottak a házigazdák

Minden más foci
2 órája

Jonathan Levi: Megértem, hogy érzékeny döntést hoztam

Labdarúgó NB I
2 órája
Ezek is érdekelhetik