Elégedetlen volt a nyertes

BORBÉLY KÁROLYBORBÉLY KÁROLY
2003.12.06. 22:07
"Abszolúte nem vagyok elégedett a játékunkkal, nagyon hullámzó volt a teljesítményünk, a játékosok roppant könnyelműek néha a pályán, és ez egyszer megbosszulja majd magát&"
A-csoport
Univer KSE–Marso-Nyíregyházi KK 87–78 (25–12, 16–25, 26–16, 20–25)

Kecskemét, 600 néző. V: Vígh, Gál
KECSKEMÉT: BRADFORD (15/12), HORVÁTH Á. (14), Mérész T. (2), MCCLENDON (30), Heinrich (12). Cs: Horváth Cs. (6), Szarvas (6), Dohány (2). Edző: Meszlényi Róbert
NYÍREGYHÁZA: Puskás (10), Siska (9/6), JOVANOVICS (20/6), Krivacsevics (6), RILEY (26). Cs: Moten (7). Edző: Horváth Imre
Az eredmény alakuláa. 4. p.: 12–6. 8. p.: 18–12. 14. p.: 33–20. 18. p.: 37–30. 24. p.: 48–43. 28. p.: 60–51. 33. p.: 74–63. 38. p.: 82–69

Nagyon jól kezdte a meccset az Univer a pontatlan, kapkodó és a palánk alatt gyengélkedő nyírségiek ellen. A vendégeknek nagy gondot okozott McClendon semlegesítése, aki az első negyedben 12 pontig jutott. A folytatásra aztán felébredtek a vendégek, és Riley, valamint Jovanovics vezérletével biztosan nyerték ezt a játékrészt. A harmadik felvonás elején is hozta jó formáját a Horváth-legénység, és a 25. percben már csak egy pont volt az Univer előnye (48–47). Ekkor az egész meccsen jó teljesítményt nyújtó McClendon újra megrázta magát, Bradford is szórt két triplát, és újra tetemes előny birtokába került a házigazda.

Mestermérleg
Meszlényi Róbert:
– Abszolúte nem vagyok elégedett a játékunkkal, nagyon hullámzó volt a teljesítményünk, a játékosok roppant könnyelműek néha a pályán, és ez egyszer megbosszulja majd magát…
Horváth Imre: – Gratulálok az ellenfélnek és saját csapatomnak is. A fiúk dicséretesen küzdöttek.