Kerékpár: Bernárd Bendegúz volt a legjobb magyar a szezonnyitón

MTI MTIMTI MTI
2012.03.17. 18:19
Címkék
Legjobb magyarként Bernárd Bendegúz a harmadik helyen végzett a Kisdorogon és környékén rendezett országúti kerékpáros szezonnyitó versenyen.

A 125 km hosszúságú szombati viadalon öt ország nyolc klubja állt rajthoz.

A kezdeti nagy iram és az erős szél miatt hamar szétszakadt a mezőny. Az élen egy ötfős boly haladt, benne Lovassy Krisztiánnal és a későbbi győztes Csicsáky Tamással (Tusnád). Csicsáky ügyesen kihasználta, hogy mögötte rosszul taktikázik a mezőny, s megszerezte a győzelmet. Mögötte román klubtársa, Aexandre Braico végzett a második helyen. Lovassy 500 méterrel a cél előtt defektet kapott, ezért csak a középmezőnyben ért célba.

Legfrissebb hírek

Felkészülés: Jurek Gábor mesternégyesével az MTK legyőzte a Kazincbarcikát

Labdarúgó NB I
4 perce

És ott a harmadik Dembélé-gól – ez ám az aranylabdás produkció!

Foci vb 2026
17 perce

Milák Kristóf nyerte meg a 100 pillangót Rómában

Úszás
22 perce

Lehmann Csongor ismét a győzelmet veszi célba Tiszaújvárosban

Atlétika
28 perce

Dembélé bevágta a másodikat is, de azonnal jött a szépítés

Foci vb 2026
30 perce

Szántó Dávid: Ezzel a stábbal garancia lesz arra, hogy a megfelelő színvonalon rendezzük meg a 2027-es vizes vb-t

Úszás
32 perce

Villant a piros lap Torontóban: Irak emberhátrányba került

Foci vb 2026
35 perce

Máris vezet Franciaország és Szenegál

Foci vb 2026
43 perce
Ezek is érdekelhetik