Jégkorong: nem tért vissza az FTC finn edzője, telefonon mondott le

2010.01.05. 12:28
Címkék
A vártnál hamarabb véget ért Jarmo Jamalainen magyarországi ténykedése: a Ferencváros jégkorongcsapatának finn vezetőedzője nem tért vissza a szabadságáról, majd telefonon közölte a klubvezetőkkel, hogy nem tudja folytatni a megkezdett munkáját. Erről a klub hivatalos honlapja számolt be kedden.

A korábban már Finnországban, Svédországban és Olaszországban is tevékenykedő ötvenéves Jamalainent – aki volt a kínai válogatott szövetségi kapitánya is – december elején nevezték ki a Ferencváros vezetőedzőjének, és megbízatása a szezon végéig szólt.

A zöld-fehérek honlapja szerint a finn szakember a Magyar Kupa bronzmeccsének napján (december 30.) utazott haza, és bár hétfőre jelezte a visszatértét, nem érkezett meg. Telefonon azonban hallatott magáról, és közölte, családi okok miatt nem tudja folytatni a munkáját.

A helyzet bonyolult, mivel az edzőnek élő szerződése van – a klub vezetősége egyelőre mérlegeli a lehetőségeit.

Legfrissebb hírek

Balogun góljával vezet a szünetben az Egyesült Államok

Foci vb 2026
22 perce

Rudi Garcia: A labdarúgásban minden lehetséges, amíg hiszünk benne

Foci vb 2026
40 perce

A vb-történelem legkésőbbi góljával jutott tovább Belgium – statisztika

Foci vb 2026
1 órája

USA vagy Bosznia-Hercegovina? Elkezdődött a meccs

Foci vb 2026
1 órája

Vb 2026, a 16 közé jutásért: Egyesült Államok–Bosznia-Hercegovina 1–0

Foci vb 2026
1 órája

Dzeko az egyik oldalon, Pulisic a másikon – íme, az Egyesült Államok–Bosznia-Hercegovina kezdőcsapatai

Foci vb 2026
2 órája

Dráma Seattle-ben: Belgium a sírból állt fel a rendes játékidőben, majd a 125. percben Tielemans tizenegyesével kiejtette Szenegált

Foci vb 2026
2 órája

Belgium bejutott a nyolcaddöntőbe!

Foci vb 2026
2 órája
Ezek is érdekelhetik