Winter Classic: újpesti sikerrel zárult az öregfiúk meccse

2009.12.27. 12:10
Címkék
Az Újpest 2–1-re győzött a Ferencváros ellen a jégkorong Winter Classic öregfiúk-összecsapásán a Kisstadionban, mintegy 3000 néző előtt.

A 2x15 perces mérkőzés első félideje a zöld-fehéreké volt. Az 5. percben Oreskin centerezését Dragomir György váltotta gólra. Hiába irányított az FTC, a 14. percben Pék remek indítása után Ancsin László betalált, a kiegyenlítettebb második játékrészben pedig csak egy újpesti gól született: a 20. percben id. Kovács Csaba kilépett, elfektette a kapust, majd megszerezte a győztes találatot.

A lila-fehérek Eperjesi Miklós kitűnő teljesítményével megőrizték előnyüket, így az előmeccs után az újpesti tábor örülhetett. A két ősi rivális bajnokiját 13 órától élő, szöveges formában közvetítjük.

JÉGKORONG WINTER CLASSIC
ÖREGFIÚK-MÉRKŐZÉS
FTC–UTE 1–2 (1–1)

 

Legfrissebb hírek

Osztrák jégkorongliga: magyar válogatott hátvédjével hosszabbított az FTC

Jégkorong
2 perce

Bajban a Dunaújváros FC, jelen állás szerint a csapat nem tud elindulni az NB III-ban

Labdarúgó NB II
9 perce

Dénes Ferenc: Társadalmi közmegegyezés szükséges a magyarországi olimpiához

Egyéb egyéni
19 perce

Furcsa látogató a vb-n: Merlin kacsa megcsipkedte az elnök asszonyt

Foci vb 2026
30 perce

95 éves lett Bárány Árpád olimpiai és világbajnok párbajtőrvívó

Egyéb egyéni
37 perce

Fél évre felfüggesztették az Újpest új stadionjának engedélyezési eljárását

Labdarúgó NB I
43 perce

Férfi kosárlabda: horvát vezetőedző az Atomerőműnél

Kosárlabda
54 perce

Eastbourne-i tenisztorna: Udvardy kikapott Ostapenkótól a nyolcaddöntőben

Tenisz
56 perce
Ezek is érdekelhetik