Jégkorong: az Újpest az elődöntőbe jutott a „kis Volán” legyőzésével

2009.03.02. 00:06
Címkék
Az Újpest bejutott a jégkorong ob I elődöntőjébe, miután a második mérkőzésen is legyőzte az Alba Volán II-t. Az Újpest 4–0-ra nyerte meg a vasárnapi meccset.

JÉGKORONG OB I

Az elődöntőbe jutásért, 2. mérkőzés
ALBA VOLÁN II–ÚJPEST 0–4 (0–2, 0–1, 0–1)
Székesfehérvár, 200 néző. Vezette: Halassy, Soós, Wolf
VOLÁN: Becze Z. – Bedő, Fekete Sz., FEKTI B., Feil A., Rajz A. – Borostyán, Maklári, Hajós, Tóth A., Barabás – Balogh B., Szűcs G., Kovács V. L., Somos, Bíró G. – Ozsváth, Meretei M., Reiter, Farkas T., Horváth D. Edző: Kóger István
ÚJPEST: Palko – Hüffner, Tolnai, Kiricsenko 1, Borbás (1), Markó 1 – Harmati, Kadlubiak, Sikorcin (1), DUBEK, ZLOCHA (2) – Hetler 1, Németh P. (1), RAFAJ 1 (1), Jankovics (1), Zalavári. Edző: Pék György
Kiállítások: 20, ill. 14+10 perc fegyelmi (Sikorcin)
Az egyik fél második győzeleméig tartó párharc végeredménye: 2–0 az Újpest javára
MESTERMÉRLEG
Kóger István: – Megpróbáltuk a csodát, de sajnos nem sikerült. Ez egy kicsit szorosabb mérkőzés volt, mint a legutóbbi, de most sem bírtunk a rutinosabb és technikásabb Újpesttel. A túlzott akarásunk görcsösségbe fulladt, a támadójátékunk pedig nem volt elég hatékony.
Pék György: – A mérkőzés célja az volt, hogy biztonságosan nyerjünk, és ne szedjünk össze végleges kiállítást, illetve sérülést.

JÉGKORONG OB I

Az elődöntőbe jutásért, 2. mérkőzés
ALBA VOLÁN II–ÚJPEST 0–4 (0–2, 0–1, 0–1)
Székesfehérvár, 200 néző. Vezette: Halassy, Soós, Wolf
VOLÁN: Becze Z. – Bedő, Fekete Sz., FEKTI B., Feil A., Rajz A. – Borostyán, Maklári, Hajós, Tóth A., Barabás – Balogh B., Szűcs G., Kovács V. L., Somos, Bíró G. – Ozsváth, Meretei M., Reiter, Farkas T., Horváth D. Edző: Kóger István
ÚJPEST: Palko – Hüffner, Tolnai, Kiricsenko 1, Borbás (1), Markó 1 – Harmati, Kadlubiak, Sikorcin (1), DUBEK, ZLOCHA (2) – Hetler 1, Németh P. (1), RAFAJ 1 (1), Jankovics (1), Zalavári. Edző: Pék György
Kiállítások: 20, ill. 14+10 perc fegyelmi (Sikorcin)
Az egyik fél második győzeleméig tartó párharc végeredménye: 2–0 az Újpest javára
MESTERMÉRLEG
Kóger István: – Megpróbáltuk a csodát, de sajnos nem sikerült. Ez egy kicsit szorosabb mérkőzés volt, mint a legutóbbi, de most sem bírtunk a rutinosabb és technikásabb Újpesttel. A túlzott akarásunk görcsösségbe fulladt, a támadójátékunk pedig nem volt elég hatékony.
Pék György: – A mérkőzés célja az volt, hogy biztonságosan nyerjünk, és ne szedjünk össze végleges kiállítást, illetve sérülést.
Legfrissebb hírek

Hét perc után ezzel a két góllal vezet Hollandia Tunézia ellen

Foci vb 2026
3 perce

„Kérlek, hagyd már abba ezt az ostobaságot, de komolyan...” – Nagelsmann kiakadt a németek veresége után

Foci vb 2026
4 perce

Elkezdődtek az F-csoport küzdelmei

Foci vb 2026
37 perce

Statisztikák: Ecuador a negyedik amerikai csapat, amelyik vb-n legyőzte Németországot

Foci vb 2026
48 perce

Vb 2026: Tunézia–Hollandia 0–2

Foci vb 2026
50 perce

Vb 2026: Japán–Svédország 0–0

Foci vb 2026
52 perce

Fantasztikus csillag: Yan Diomande az első a vb-történelemben, aki...

Foci vb 2026
1 órája

Jean-Marie Pfaff: Furcsállom, hogy negyven éve nem látjuk vb-n a magyar válogatottat; Fernando Fernández: A spanyoloknak a stílusuk a legveszélyesebb fegyverük

E-újság
1 órája
Ezek is érdekelhetik