NHL: négy európai találkozóval indul a 2009-2010-es szezon

2009.02.19. 18:13
Címkék
Négy európai mérkőzéssel indul az észak-amerikai profi jégkorongliga (NHL) 2009–2010-es szezonja, hasonlóan a 2008–2009-eshez.
A Detroit Red Wings a St. Louis Blues ellen játszik kétszer Stockholmban, a Chicago Blackhawks pedig a Florida Panthersszel mérkőzik meg Helsinkiben.A hét svéd légióst a keretében tudó Red Wings 71 éve nem játszott Európában: legutóbb egy brit és francia túrán bemutatóztak a Montreal Canadiensszel, még 1938-ban.
Legfrissebb hírek

Sané góljával vezetnek a németek

Foci vb 2026
1 perce

Elkezdődött az E-csoport utolsó fordulója

Foci vb 2026
7 perce

FIFA: az U15-ös vb-n térhetnének vissza az oroszok

Minden más foci
9 perce

Vb 2026: Ecuador–Németország 0–1

Foci vb 2026
17 perce

Vb 2026: Curacao–Elefántcsontpart 0–0

Foci vb 2026
24 perce

Az 1998-as, horvátok elleni negyeddöntő óta nem volt ilyen idős kezdőcsapata a németeknek vb-n

Foci vb 2026
25 perce

Luka Doncic Rómába költöztette élvonalbeli kosárlabdacsapatát

Kosárlabda
34 perce

Elárverezik Diego Maradona „kezezős” labdáját

Foci vb 2026
42 perce
Ezek is érdekelhetik