Jégkorong OB I: idegenben verte meg a Fradi az Alba II-t

2009.02.18. 09:47
Címkék
A Ferencváros idegenben győzte le 5–3-ra az Alba Volán II csapatát a jégkorong OB I középszakaszában.

FÉRFI JÉGKORONG OB I

KÖZÉPSZAKASZ
ALBA VOLÁN II–FERENCVÁROS 3–5 (1–2, 1–0, 1–3)
Székesfehérvár, 150 néző. V: Sós, Nagy A., Németh M.
ALBA VOLÁN: Becze Z. – Jobb, Balogh B. (1), SOFRON (1), NAGY G., HEGYI 1 (1) – Bedő, Fekete Sz. 1, Fekti B. (1), Feil A. 1, Rajz A. (1) – Barabás, Maklári, Ozsváth, Meretei M., Reiter (1) – Hajós, Tóth A., Kovács V.L., Bíró - Somos. Vezetőedző: Kóger István
FTC: SZŐKE – Bontovics, Kurej, Davis, Kiss G. 1, FEGYASEV 1 (1) – SZÉKELY-MÁDAI L. (2), Parfirjev, Jánosi (1), HOFFMANN 1 (1), Szafonov – Nagy L., Rencz 1, Gergely Zs. 1, Simon D., Marosi – Vígh, Bálint, Rosztocsil. Vezetőedző: Pindák László
Kiállítások: 12 perc, ill. 16 perc

MESTERMÉRLEG
Kóger István: – Ez egy nyerhető mérkőzés volt, amikor megtehettük volna, akkor sajnos nem tettük. A Fradi harmadik harmadban nyújtott játékáért gratulálnom kell, mert mindent megtettek a győzelemért.
Pindák László: – A mai mérkőzésen bizonyította a csapat, hogy fizikailag rendben van, jól játszottunk, és ha egy kicsit jobban odafigyelünk a helyzetek kihasználására, akkor talán nagyobb arányban is győzhettünk volna.

FÉRFI JÉGKORONG OB I

KÖZÉPSZAKASZ
ALBA VOLÁN II–FERENCVÁROS 3–5 (1–2, 1–0, 1–3)
Székesfehérvár, 150 néző. V: Sós, Nagy A., Németh M.
ALBA VOLÁN: Becze Z. – Jobb, Balogh B. (1), SOFRON (1), NAGY G., HEGYI 1 (1) – Bedő, Fekete Sz. 1, Fekti B. (1), Feil A. 1, Rajz A. (1) – Barabás, Maklári, Ozsváth, Meretei M., Reiter (1) – Hajós, Tóth A., Kovács V.L., Bíró - Somos. Vezetőedző: Kóger István
FTC: SZŐKE – Bontovics, Kurej, Davis, Kiss G. 1, FEGYASEV 1 (1) – SZÉKELY-MÁDAI L. (2), Parfirjev, Jánosi (1), HOFFMANN 1 (1), Szafonov – Nagy L., Rencz 1, Gergely Zs. 1, Simon D., Marosi – Vígh, Bálint, Rosztocsil. Vezetőedző: Pindák László
Kiállítások: 12 perc, ill. 16 perc

MESTERMÉRLEG
Kóger István: – Ez egy nyerhető mérkőzés volt, amikor megtehettük volna, akkor sajnos nem tettük. A Fradi harmadik harmadban nyújtott játékáért gratulálnom kell, mert mindent megtettek a győzelemért.
Pindák László: – A mai mérkőzésen bizonyította a csapat, hogy fizikailag rendben van, jól játszottunk, és ha egy kicsit jobban odafigyelünk a helyzetek kihasználására, akkor talán nagyobb arányban is győzhettünk volna.
Legfrissebb hírek

Vb-2026: elárverezik Maradona „kezezős” labdáját

Foci vb 2026
1 perce

Mourinho poénkodik: Azt akarom, hogy a Real Madrid játékosai veszítsenek!

Foci vb 2026
4 perce

Több magyar versenyzővel szerződést hosszabbított a Team United Shipping kerékpárcsapat

Kerékpár
21 perce

Zárul az E-csoport: nem tartalékolnak a németek – íme, a kezdőcsapatok!

Foci vb 2026
35 perce

Hamilton: Nagyon vagány volt, amit Neymar írt

Foci vb 2026
44 perce

Strandkézilabda-vb: Irán legyőzésével negyeddöntős a magyar válogatott

Kézilabda
49 perce

Az Opta valószínűségszámítása szerint ők a legesélyesebbek a továbbjutásra a csoportharmadikok versenyében

Foci vb 2026
1 órája

Doppingolás miatt hét évre eltiltották a félmaraton korábbi világcsúcstartóját

Atlétika
1 órája
Ezek is érdekelhetik