Férfi jégkorong ob I: Székesfehérváron nyert az Újpest

2009.02.13. 22:06
Címkék
A férfi jégkorongbajnokság élvonalában az idegenben játszó Újpest 8–2-re megverte az Alba Volán második csapatát.

FÉRFI JÉGKORONG OB I

KÖZÉPSZAKASZ
ALBA VOLÁN II–UTE 2–8 (0–2, 0–3, 2–3)
Székesfehérvár, 150 néző. V: Halassy, Haszonits, Baros
ALBA VOLÁN: Becze Z. – Barabás, Maklári, Fekti B. (1), Feil A. 1, Rajz A. (1) – Borostyán, Ozsváth, Hajós, TÓTH A., Kovács V.L.– Bedő, Fekete Sz., Farkas T. 1, Somos, Bíró (1) – Balogh B., Dósa (1), Reiter, Meretei M., Horváth D. Vezetőedző: Kóger István
UTE: Nemcák – Zalavári, Hüffner, Berta, Borbás (1), Kiricsenko – RUFUS (3), Kadlubiak, DUBEK 3 (3), ZLOCHA 2 (1), Németh Á. (1). – Hetler (1), Harmati, VIRÁG 1 (1), Németh P. 1 (1), Markó (1) – RAFAJ 1 (2), Roczanov. Vezetőedző: Pék György
Kiállítások: 12 perc, ill. 12 perc+10 perc fegyelmi (Kiricsenko)

MESTERMÉRLEG
Kóger István: – Szerettünk volna meglepetést okozni, de sajnos nagyon gyenge teljesítményt nyújtva, alárendelt szerepet játszottunk már a mérkőzés kezdetén. Emberhátrányos gólokat kaptunk, ezek, pedig megzavartak bennünket. Végig dekoncentráltan játszott a csapat, az Újpest, pedig lényegében a második sorával eldöntötte a meccset.
Pék György: – A mai meccset a hosszú kihagyás után ráhangolódásnak akartuk, ám a „kis Volán” sokkal nagyobb erőbedobásra kényszeritett minket, mint gondoltuk. Igazán elégedett a második és a harmadik sorunkkal lehetek, az elsőt megverték a fiatalok.

FÉRFI JÉGKORONG OB I

KÖZÉPSZAKASZ
ALBA VOLÁN II–UTE 2–8 (0–2, 0–3, 2–3)
Székesfehérvár, 150 néző. V: Halassy, Haszonits, Baros
ALBA VOLÁN: Becze Z. – Barabás, Maklári, Fekti B. (1), Feil A. 1, Rajz A. (1) – Borostyán, Ozsváth, Hajós, TÓTH A., Kovács V.L.– Bedő, Fekete Sz., Farkas T. 1, Somos, Bíró (1) – Balogh B., Dósa (1), Reiter, Meretei M., Horváth D. Vezetőedző: Kóger István
UTE: Nemcák – Zalavári, Hüffner, Berta, Borbás (1), Kiricsenko – RUFUS (3), Kadlubiak, DUBEK 3 (3), ZLOCHA 2 (1), Németh Á. (1). – Hetler (1), Harmati, VIRÁG 1 (1), Németh P. 1 (1), Markó (1) – RAFAJ 1 (2), Roczanov. Vezetőedző: Pék György
Kiállítások: 12 perc, ill. 12 perc+10 perc fegyelmi (Kiricsenko)

MESTERMÉRLEG
Kóger István: – Szerettünk volna meglepetést okozni, de sajnos nagyon gyenge teljesítményt nyújtva, alárendelt szerepet játszottunk már a mérkőzés kezdetén. Emberhátrányos gólokat kaptunk, ezek, pedig megzavartak bennünket. Végig dekoncentráltan játszott a csapat, az Újpest, pedig lényegében a második sorával eldöntötte a meccset.
Pék György: – A mai meccset a hosszú kihagyás után ráhangolódásnak akartuk, ám a „kis Volán” sokkal nagyobb erőbedobásra kényszeritett minket, mint gondoltuk. Igazán elégedett a második és a harmadik sorunkkal lehetek, az elsőt megverték a fiatalok.
Legfrissebb hírek

„Bár több figyelmet fordítanak ránk, szerintem egy kicsit még mindig alulértékelnek bennünket”

Foci vb 2026
4 perce

FIA: eltörölték az elnökre vonatkozó mandátumkorlátozást

Egyéb autó-motor
8 perce

A német szurkolók bevették a Times Square-t – videó

Foci vb 2026
19 perce

„Egy kicsit még mindig alulértékelnek bennünket” – japán játékosok vb-nyerésről, fejlődésről

Foci vb 2026
20 perce

Rosszul robbantottak, leomlott a lelátó egy része a svédek edzőpályáján

Foci vb 2026
47 perce

Férfi kosárlabda BL: főtáblás a magyar bajnok Falco

Kosárlabda
51 perce

Jégkorong: ponterős hátvédjével hosszabbított a DEAC, marad a Fradinál Horváth Milán

Jégkorong
1 órája

Nyílt vízi úszás: Fábián Bettina ott lesz az Eb-n, de lehet, hogy csak váltóban indul

Úszás
1 órája
Ezek is érdekelhetik