Jégkorong: a modern éra első gól nélküli bajnoki meccse

2009.01.13. 00:52
Címkék
A vasárnapi Miskolc–Ferencváros mérkőzés volt a jégkorong ob I modern kori első 0–0-s összecsapása.
Regős Péter, a magyar szövetség archívumát kezelő szakember az MTI-nek elmondta: 1938-ban és 1946-ban akadt előzőleg gól nélküli összecsapás az élvonalban. A BKE I. csapata 1938. január 17-én nem bírt az FTC-vel, míg 1946. február 11-én a Magyar Hoki Club és a Budapesti Rendőregylet játszott gól nélküli döntetlent a városligeti Műjégpályán.A hatvanas években is voltak 0:0-s eredmények, de csak papíron, azoknak a meccseknek a végeredményét ugyanis a versenybíróság határozta meg, például azért, mert az egyik csapat nem állt ki. Vasárnap a Miskolci Jegesmedvék–Ferencváros összecsapáson a hatvan perc során, majd az ötperces hosszabbításban sem esett találat, végül a hazaiak győztek büntetőkkel.A találkozó jegyzőkönyvét ide kattintva böngészheti!
Legfrissebb hírek

Így zajlott le a párbeszéd Vinícius meg nem adott góljánál

Foci vb 2026
7 perce

A New York Mets baseballmeccsén eveztek a norvég drukkerek

Foci vb 2026
11 perce

Folytatjuk!

Foci vb 2026
27 perce

Négygólos döntetlen Atlantában, míg Brazília 2–0-ra vezet a szünetben

Foci vb 2026
43 perce

„Megnehezítettük a saját dolgunkat” – mondta Murat Yakin, és beszélt arról is, miért cserélt trikót

Foci vb 2026
52 perce

Vinícius Júnior duplázott Skócia ellen – videó

Foci vb 2026
55 perce

Elindult a banzáj Boszniában

Foci vb 2026
1 órája

Csütörtöki sportműsor: zárul a németek csoportja a vb-n

Minden más foci
1 órája
Ezek is érdekelhetik