Jégkorong: büntetőkkel nyert a Miskolc a Ferencváros ellen

2009.01.11. 20:41
Címkék
A jégkorong MOL Liga vasárnapi játéknapján a Mikolci Jegesmedvék csapata büntetőkkel verte az FTC-t .
A hazai pályán aratott győzelemmel a Miskolc elkerült az utolsó helyről.A szövetség statisztikával foglalkozó munkatársai nem emlékeznek olyan magyar bajnoki mérkőzésre, amelyen a ráadással együtt 65 perc gól nélkül zárult volna.

MOL LIGA

EREDMÉNY
MISKOLCI JEGESMEDVÉK–FERENCVÁROS 1–0 – büntetőkkel (0–0, 0–0, 0–0, 0–0)
Miskolc, 1000 néző. V: Babic (szlovák), Abonyi, Wolf
MISKOLC: DUSCHEK – Cop, POPOVICS, Fabok, Nagy G., Sike – LÁDA B., LÁDA P., Kis A., STRENGELL, NYBERG – BUDAI, Rusznyák, GŐZ, Urbán, Dányi – Radványi, Korpos, Kállai, Pál Sz. (kapus). Edző: Mayer Péter
FERENCVÁROS: SÁJEVICS – HOFFMANN, JÁNOSI, MAROSI, Székely-Mádai, Parfirjev – Bontovics, Nagy L., Balint, Buzás, Molnár Á. – Rosztocsil, Gergely Zs., Szilágyi, Rencz, Vígh – Simon D., Papp, Pál Zs, Szőke (kapus). Edző: Pindák László
Kiállítások: 14 perc+10 perc fegyelmi (Cop), ill. 20 perc

MESTERMÉRLEG
Mayer Péter: – A két pontot hatalmas küzdelem árán szereztük meg. Nagyon izgalmas, és jó mérkőzést játszottunk. Örülök, hogy mindhárom büntetőnket értékesítettük. Köszönjük közönségünk biztatását.
Pindák László: – Helyzeteink alapján meg kellett volna nyernünk az összecsapást. A büntetőkhöz már szerencse is kell, az benne van a játékban, hogy ezt a párharcot el is lehet veszíteni.

MOL LIGA

EREDMÉNY
MISKOLCI JEGESMEDVÉK–FERENCVÁROS 1–0 – büntetőkkel (0–0, 0–0, 0–0, 0–0)
Miskolc, 1000 néző. V: Babic (szlovák), Abonyi, Wolf
MISKOLC: DUSCHEK – Cop, POPOVICS, Fabok, Nagy G., Sike – LÁDA B., LÁDA P., Kis A., STRENGELL, NYBERG – BUDAI, Rusznyák, GŐZ, Urbán, Dányi – Radványi, Korpos, Kállai, Pál Sz. (kapus). Edző: Mayer Péter
FERENCVÁROS: SÁJEVICS – HOFFMANN, JÁNOSI, MAROSI, Székely-Mádai, Parfirjev – Bontovics, Nagy L., Balint, Buzás, Molnár Á. – Rosztocsil, Gergely Zs., Szilágyi, Rencz, Vígh – Simon D., Papp, Pál Zs, Szőke (kapus). Edző: Pindák László
Kiállítások: 14 perc+10 perc fegyelmi (Cop), ill. 20 perc

MESTERMÉRLEG
Mayer Péter: – A két pontot hatalmas küzdelem árán szereztük meg. Nagyon izgalmas, és jó mérkőzést játszottunk. Örülök, hogy mindhárom büntetőnket értékesítettük. Köszönjük közönségünk biztatását.
Pindák László: – Helyzeteink alapján meg kellett volna nyernünk az összecsapást. A büntetőkhöz már szerencse is kell, az benne van a játékban, hogy ezt a párharcot el is lehet veszíteni.
Legfrissebb hírek

Elkezdődtek a meccsek Miamiban és Atlantában is

Foci vb 2026
2 perce

Vb 2026: Marokkó–Haiti 0–0

Foci vb 2026
8 perce

A 2024-es Európa-bajnok műkorcsolyázó, Loena Hendrickx visszavonult

Téli sportok
8 perce

A mexikói Pumasnál magyar edzők nevét áldják; az ETO megverte a Fradi ellenfelét

E-újság
8 perce

Vb 2026: Skócia–Brazília 0–0

Foci vb 2026
14 perce

Marsch: A kispadról érkezők megint nagy hasznára voltak a csapatnak

Foci vb 2026
18 perce

Erste Liga: Djumics marad Miskolcon, lengyel csatár Dunaújvárosban

Jégkorong
18 perce

Lopetegui: A játékosaim többet érdemeltek volna

Foci vb 2026
27 perce
Ezek is érdekelhetik